НОВОСТИ ДНЯ: Конфлікт між Україною та Польщею - це помилка: експертка пояснила, як це може вплинути на війну  Удар по секретній базі окупантів у Мелітополі: поранено командувача 58 армії РФ — ЗМІ  Якою буде зима 2024 в Україні: чи будуть морози і сніг  Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапавсе новости дня
Прес-релізи
Інше
06.12.2007 14:51 23135

ДК “Укргазвидобування” розширює резервуарний парк Шебелинського ГПЗ

ДК “Укргазвидобування” продовжує роботи з розширення резервуарного парку на Шебелинському   ГПЗ.   Компанія   завершила  будівництво  двох  резервуарів загальнім  об’ємом 10 тис. куб. м. Таким чином, завершено першу чергу робіт з розширення резервуарного парку на підприємстві.

      Завдяки  веденню в експлуатацію резервуарів для зберігання сировини і
готових   нафтопродуктів   підприємство   матиме   змогу   більш  ефективно
здійснювати  закупку  сировини  та  реалізацію  нафтопродуктів,  що, в свою
чергу,  забезпечить  можливість  подальшого збільшення об’ємів переробки на
Шебелинському ГПЗ.

      У  зв’язку із збільшенням об’ємів переробки сировини на Шебелинському
ГПЗ,  майже  на  14%  з  початку  2007  року,  підприємство відчуває гостру
необхідність розширення та модернізації існуючого резервуарного парку.

      Другою  чергою розширення резервуарного парку до кінця поточного року
передбачено спорудження ще шести резервуарів загальним об’ємом 29 тис. куб.
м. Орієнтовна вартість робіт складає 50 млн. грн.

Довідка:  Шебелинський  ГПЗ  –  єдине  підприємство  України  з виробництва
нафтопродуктів,  яке  знаходиться у сфері державного впливу. У 2006 році на
Шебелинському  ГПЗ  переробка сировини склала 875,3 тис. куб. м., вироблено
509,6  тис. т бензинів, 213,7 тис. т дизпалива, 11,8 тис. т уайт-спіріту та
11,1 тис. т скрапленого газу. 

Оценка материала:

3.71 / 7
ДК “Укргазвидобування” розширює резервуарний парк Шебелинського ГПЗ 3.71 5 7
Прес-релізи / Інше
06.12.2007 14:51 23135
Еще материалы раздела «Інше»
 • Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу

  Дізнайтеся, наскільки важливе використання емоційного інтелекту на кожному етапі воронки продажів. Від привернення клієнтів до створення лояльності - покращуйте взаємодію та результати.

  Інше 14.09.2023 240
 • Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні

  Тема легалізації медичного канабісу дуже жваво обговорювали останніми місяцями. Питання медичного канабісу періодично спливає в Верховній раді ще з 2019 року. Спочатку тема була настільки табуйованою, що це викликало нечуваний резонанс. Пізніше, коли пристрасті в суспільстві та серед можновладців трошки вляглись, МОЗ запустив проект закону, який мав легалізувати канабіс. Але результат вийшов не зовсім таким, як очікувалось.

  Інше 22.08.2023 127
 • Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір

  Відкрийте світ вейпінгу з упевненістю! Як вибрати та купити поди для pod систем. Гарантований смак та комфорт чекають на вас!

  Інше 19.08.2023 248
 • ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти

  Respublika Park, один із найбільших у Східній Європі торгових центрів, розташований у Києві, активно підтримує українських захисників та постраждалих від російської агресії. Генеральний директор Respublika Park Юлія Щаслива детально розповіла про ряд благодійних ініціатив та співпрацю з різними організаціями, які надають допомогу українцям у цей складний період.

  Інше 09.08.2023 264
 • Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему

  Гастрит - одне з найпоширеніших захворювань шлунка. Запалення слизової оболонки може бути спричинене певними бактеріями або внутрішніми несприятливими обставинами. У будь-якому з випадків потрібна правильна та своєчасна терапія, до комплексу якої можуть входити й відвари з лікарських рослин, таких як подорожник, полин тощо.

  Інше 31.07.2023 303