НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Бізнес
Економіка
19.11.2008 13:06 11649

Глава Укравтодора: строительство автодорог – хороший метод оживления экономики

В прошлом веке таким методом оживления экономики, как строительство автодорог, успешно воспользовались многие государства… В развитых странах на дорожное строительство тратится 3–5% ВВП, говорит Вадим Гуржос, глава Укравтодора.

Возвратность средств в госбюджет в дорожном строительстве через налоги составляет до 30%. Катализирующий эффект для экономики в целом получается очень масштабным. Поэтому идея вполне актуальна, поясняет г-н Гуржос.

Оценка материала:

3.33 / 6
Глава Укравтодора: строительство автодорог – хороший метод оживления экономики 3.33 5 6
Бізнес / Економіка
19.11.2008 13:06 11649
Еще материалы раздела «Економіка»