НОВОСТИ ДНЯ: Військовий облік жінок: у ДПСУ зробили уточнення щодо виїзду за кордон  Пошуком зниклих безвісти тепер займається МВС: як подати звернення  Погода 1 жовтня: в Україні похолодає, місцями буде дощ  Прокуратура Франції розслідує роль мільярдера Арно у відмиванні брудних російських грошей  Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру, але є нюанс  Ціни на російську нафту зростають, попри обмеження G7 — Bloomberg  Путін доручив сформувати загони "добровольців" для війни в Україні: хто за це відповідатимевсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
09.07.2013 1090

Жителі Врадіївки просять політиків не спекулювати на трагедії їх землячки

Більшість жителів Врадіївки висловлюють обурення тим, що ситуація із звірячим зґвалтуванням і побиттям їх односельчанки Ірини Крашкової працівниками міліції, стала «поживою для політичного піару».

До журналістів звернулося кілька мешканців Врадіївки, які від імені більшості мешканців селища висловили незадоволення «недостовірною інформацією про піший похід врадіївців до Києва та політичним піаром на трагедії їх односельчанки».

«Про Ірину вже всі політики забули, чи їй допомога потрібна, чи, може, організувати лікування в якійсь сучасній клініці. Вже не згадують про покидьків, які над нею познущалися. Тільки чуємо з новин, що жителі Врадіївки йдуть до Києва знімати Міністра Захарченка. Це ж неправда! Нехай назвуть хто там є з Врадіївки!», - заявив житель Врадіївки Іван.

За його словами, серед учасників «пішого походу до Києва» немає жодного жителя Врадіївки. Він також зазначив, що «нам соромно, що ми дізнаємося інформацію про те, що 10 чоловіків, серед яких немає жодного жителя Врадіївки і навіть Миколаївської області називають себе «протестувальниками з Врадіївки».

За словами мешканців Врадіївки, їм повідомили громадські діячі з Миколаєва, що серед десятка «врадіївських протестувальників» жителі Кіровоградської області, які ніби-то є членами «якогось козацького товариства» та один політик з Києва на ім‘я Василь. «Нам переказали, що сьогодні ці люди у Голованівському районі Кіровоградської області несли прапори з якоюсь символікою, селами йшли пішки, а поміж селами – сідали в автомобілі і під‘їжджали. Люди там навіть це сфотографували. Для чого це робиться? Ми хочемо, щоб покарали нелюдів у міліцейських мундирах, ми хочемо, щоб у нашому райвідділі більше не було такого «безпрєдєлу», а від нашого імені хтось щось повідомляє, вимагає. Про саму трагедію у Врадіївці політики вже забули, пам‘ятають тільки прості люди, а політики хочуть на нашій біді зробити свої політичні дивіденди», - заявив пенсіонер з Врадіївки.

Нагадаємо, жителі Врадіївки Миколаївської області вирушили пішою ходою до Києва, де мають намір вимагати звільненням міністра МВС Віталія Захарченка з посади міністра внутрішніх справ України та переатестації громадськими комісіями всіх працівників міліції. Учасники ходи планують 18 липня у Києві на Майдані Незалежності розпочати безстрокову акцію протесту.

Як повідомили в МВС України у Кіровоградській області, сьогодні у Голованівському районі області участь в пішій ході, приймало четверо осіб.

За словами народного депутата від партії «УДАР» Сергія Капліна, який бере участь в ході протестувальників з Врадіївки, зранку протестувальники були у Голованівці Кіровоградської області, а вчора - у місті Первомайськ на Миколаївщині, де залишили в РВВД свої вимоги.

Після цього учасники ходи вирушили на Умань, сказав депутат. Крім того, додав він, група активістів з Кіровограда, які бажають підтримати протестувальників з Врадіївки, мають намір провести масову акцію протесту проти міліцейського свавілля в своєму місті і також рушити пішою ходою до Києва.

Народний депутат зауважив, що додаткові колони з протестувальниками також будуть сформовані в Чернігові та Лубнах на Полтавщині, а також деяких містах Західної України. Каплін повідомив, що допомогу учасникам ходи надають не тільки мешканці тих чи інших населених пунктів, а також пасажири автотранспорту, що проїжджає повз колони. Зокрема, дають воду, їжу.

За матеріалами УНІАН

Оценка материала:

5.00 / 1
Жителі Врадіївки просять політиків не спекулювати на трагедії їх землячки 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
09.07.2013 1090
Еще материалы раздела «Суспільство»