НОВОСТИ ДНЯ: Німеччина наступного року вдвічі скоротить допомогу біженцям, - Reuters  Прогріється до +30. Синоптики дали прогноз в Україні на 27 вересня  Окупанти, щоб стримати ЗСУ, кидають в бій навіть несформовані бригади – Буданов  “Початок падіння путінського режиму”: Маломуж розповів, чому окупанти будуть змушені тікати з Бахмута  Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до початку жовтня, - ISW  Погода в Україні приготувала небезпечні "сюрпризи": синоптикиня розкрила подробиці  УПЦ МП ввела до свого синоду митрополита, якого нагороджував Путінвсе новости дня
Бізнес
Економіка
04.09.2013 14:38 1475

Голландію на XIII Міжнародному Економічному Форумі представить компанія NUSECO

Енергозбереження, розвиток альтернативної енергетики та використання екотехнологій в Україні набуває все більш зростаючих маштабів.

Компанія NUSECO - представляє в Україні голландські компанії, що пропонують технології, рішення та обладнання для реалізації проектів у сфері енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії.

Річард Белл, Партнер компанії підтвердив свою участь в ХІІІ Міжнародному Економічному Форумі, який відбудеться 10-12 жовтня 2013 року в Трускавці.

Белл поділиться досвідом щодо залучення провідних інжинірингових компанії до розробки проектів у сфері енергозбереження, а основне – їх практичного виконання.

До участі у Форумі запрошуються керівники українських та міжнародних компаній, експерти, фінансисти та політики. Детальна інформація на веб-сторінці Форуму www.lvivforum.com.ua.

Форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. 

Оценка материала:

5.00 / 1
Голландію на XIII Міжнародному Економічному Форумі представить компанія NUSECO 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
04.09.2013 14:38 1475
Еще материалы раздела «Економіка»