НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Политика
Украина
23.11.2013 3313

Львів буде стояти за євроінтеграцію до кінця (фото)

На акції протесту у Львові біля пам'ятника Шевченкові оголошено вимоги Координаційної ради активістів до державної влади.

Першою з них є відставка Кабміну на чолі з Миколою Азаровим. Друга вимога - виконання умов, поставлених ЄС перед Україною. Третя - підписання 28 листопада угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Четверта вимога - дотримання європейського курсу України.

«Закликаємо кожного свідомого українця підтримати ці вимоги. Настав час вийти з-за плеча східного сусіда», - заявив студентський мер Львова Богдан Зятик під час оголошення вимог Координаційної ради. Ці слова львів'яни вітали вигуками: «Разом до перемоги!».

Акція протесту, яка сьогодні відбулася біля пам'ятника Шевченку, на тому не закінчилася. Вона буде безстроковою. Допоки тривав мітинг, на площі біля Кобзаря встановили кілька наметів, де замешкали студенти львівських вишів. Акція протесту продовжується невеликим концертом. Мітингувальників підтримують львівські підприємці, вони забезпечують їх харчами та чаєм.

За час мітингу кількість протестувальників збільшилась до 5 тисяч осіб. Попри багатолюдність, акція відбувалася спокійно.

01 02 03
04 05 06
07 08 09

За матеріалами Львівські новини, фото Ярослава Станчака

Оценка материала:

3.67 / 3
Львів буде стояти за євроінтеграцію до кінця (фото) 3.67 5 3
Политика / Украина
23.11.2013 3313
Еще материалы раздела «Украина»