<
НОВИНИ ДНЯ: Минуле життя залишилося позаду: як воюють колишні ув’язнені в лавах ЗСУ  Холодний атмосферний фронт в Україні: якою буде погода 19 липня і чи повернеться спека  Переговори чи поле бою: дипломат про те, як вирішуватиметься доля України  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогноз  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липнявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
27.04.2024 314

На якій відстані садити огірки у відкритий ґрунт

Як правильно садити огірки, на якій відстані.

11d8f9df3ef57769ec181e422b72f28c_27.04.24

Правильна відстань між огірками забезпечує рослинам  достатньо місця для росту, розвитку коренів та отримання світла. Якщо огірки посадити близько один до одного, вони будуть конкурувати за життєвий простір замість того, щоб нормально розвиватися та формувати плоди. Загущена посадка також може призвести до швидкого поширення інфекційних захворювань, зниженню імунітету рослин, рясному пусто цвітінню. Пише ТСН. 

На якій відстані садити огірки під час горизонтального вирощування

Оптимальна відстань для горизонтального вирощування  огірків — це 30-50 см між огірками. Роблять борозенку глибиною близько 2 см, у ній кладуть по 2 насінини. Саме така відстань дозволить кожному кущу отримати достатньо світла і поживних речовин. Для зручності під час догляду за огірками, обробітку ґрунту та збиранні врожаю, відстань між рядами кущів залишають приблизно 70- 100 см.

На якій відстані садити огірки у разі вертикального способу вирощування

Такий метод вирощування передбачає використання різних видів опор, на яких буде витися розвивається культура. Це може бути шпалера заводського виготовлення, натягнуті мотузки або спеціальний каркас. Для такого вирощування оптимальна відстань між рослинами у ряду становить 40-60 см. Така відстань дозволить кожній рослині мати достатньо місця для розвитку лози та плодоношення. Між рядами для зручного догляду та збиранні врожаю, залишають приблизно 120-150 см.

Оценка материала:

5.00 / 2
На якій відстані садити огірки у відкритий ґрунт 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
27.04.2024 314
Еще материалы раздела «Суспільство»