НОВОСТИ ДНЯ: Якою буде зима 2024 в Україні: чи будуть морози і сніг  Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила законвсе новости дня
Прес-релізи
Інше
24.08.2014 3966

Открытие фирмы в Польше

Сегодня наблюдается увеличение количества бизнесменов, которые планируют открыть свой бизнес в европейской стране. И наиболее популярным вариантом для этих целей является Польша. Ведь ведение бизнеса в этой стране имеет много преимуществ, что позволяет организовать успешную предпринимательскую деятельность на всей европейской территории.

ruka_ruchka_500

Преимущества открытия фирмы в Польше:

 • Доступ на все рынки Шенгенского пространства;
 • Возможность приумножения своего капитала, увеличения клиентов;
 • Дальнейшее получение ВНЖ и права выезда в страну всей семьей;
 • Получение выгодных европейских кредитов;
 • Не требуется уставного фонда.

 

Почему выгодно открыть фирму в Польше именно сейчас

Согласно мнению специалистов и экспертов, рекомендуется рассматривать открытие фирмы в Польше именно сейчас. Ведь для современного бизнеса наиболее успешным является европейский рынок. И сегодня процедура открытия компаний в европейских странах, в особенности в Республике Польша, является наиболее легкой и финансово привлекательной. И обратившись в специализированную по этим вопросам компанию, бизнесмен сможет уже через несколько недель получить полный пакет документов и начать легальную деятельность на территории Польши.

Минимальные затраты на открытие фирмы в Польше – реальность!

Для открытия фирмы в Польше требуются минимальные затраты, по сравнению с открытием бизнеса в другие европейских странах. К примеру, компания Gorde, которая предлагает свою помощь по регистрации и продвижению Вашего бизнеса в Республике Польша, выставляет демократичную цену на свои услуги.

Обращаться к специалистам выгодно, так Вы получаете:

 1. Гарантии на услуги – Вам обязательно проверят все документы, оформят их и подадут в соответствующие управления;
 2. Быструю процедуру регистрации компании, которая займет до трех недель;
 3. Полное юридическое и бухгалтерское сопровождение;
 4. Помощь в сборе документов для открытия ВНЖ или его продления;
 5. Помощь в покупке недвижимости, оформлении юридического адреса;
 6. Помощь в получении прописки;
 7. Сопровождение на всех этапах открытия компании.

 

Если Вы решили заняться предпринимательской деятельностью в Республике Польша – не отступайтесь из-за юридических и финансовых трудностей. Просто обратитесь к профессионалам, которые помогут Вам быстро и без проблем открыть успешный бизнес.

Материал подготовлен специалистами gorde.com.ua

Оценка материала:

5.00 / 2
Открытие фирмы в Польше 5.00 5 2
Прес-релізи / Інше
24.08.2014 3966
Еще материалы раздела «Інше»
 • Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу

  Дізнайтеся, наскільки важливе використання емоційного інтелекту на кожному етапі воронки продажів. Від привернення клієнтів до створення лояльності - покращуйте взаємодію та результати.

  Інше 14.09.2023 240
 • Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні

  Тема легалізації медичного канабісу дуже жваво обговорювали останніми місяцями. Питання медичного канабісу періодично спливає в Верховній раді ще з 2019 року. Спочатку тема була настільки табуйованою, що це викликало нечуваний резонанс. Пізніше, коли пристрасті в суспільстві та серед можновладців трошки вляглись, МОЗ запустив проект закону, який мав легалізувати канабіс. Але результат вийшов не зовсім таким, як очікувалось.

  Інше 22.08.2023 127
 • Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір

  Відкрийте світ вейпінгу з упевненістю! Як вибрати та купити поди для pod систем. Гарантований смак та комфорт чекають на вас!

  Інше 19.08.2023 248
 • ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти

  Respublika Park, один із найбільших у Східній Європі торгових центрів, розташований у Києві, активно підтримує українських захисників та постраждалих від російської агресії. Генеральний директор Respublika Park Юлія Щаслива детально розповіла про ряд благодійних ініціатив та співпрацю з різними організаціями, які надають допомогу українцям у цей складний період.

  Інше 09.08.2023 264
 • Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему

  Гастрит - одне з найпоширеніших захворювань шлунка. Запалення слизової оболонки може бути спричинене певними бактеріями або внутрішніми несприятливими обставинами. У будь-якому з випадків потрібна правильна та своєчасна терапія, до комплексу якої можуть входити й відвари з лікарських рослин, таких як подорожник, полин тощо.

  Інше 31.07.2023 303