НОВОСТИ ДНЯ: "Кадирова не отруїли, він вмирає, бо 15 років вживав наркотики" – Закаєв  Літо продовжується: чим здивує погода в Україні наприкінці вересня  "Такі помилки коштують дорого". Академік пояснив, чи треба відновлювати Каховське водосховище  У РФ розпочалася "бензинова криза": розвідка Британії назвала причини  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25 вересня – 1 жовтня 2023 року  Прогноз погоди на 25 вересня: невелика хмарність, на заході – туман  У Путіна є лише одна причина для нової мобілізації: пояснення експертавсе новости дня
Прес-релізи
Інше
14.01.2015 12:55 1504

Американская история ужасов (сериал онлайн): ужасы в повседневной жизни

«Американская история ужасов» – довольно популярный сериал, который относят к гармоничному сочетанию жанров хоррор и триллер. Выпущена первая серия была в 2011 году.

Американская история ужасов (сериал онлайн): ужасы в повседневной жизни

Сериал стал популярным, поэтому его съемки ведутся и в настоящее время, уже доступен к просмотру 5-й сезон. Американская история ужасов (сериал онлайн) регулярно пополняется новыми сериями, все так же горячо обсуждаемыми, как и в далеком 2011 году.

Что из себя представляет сериал? Многие критики отмечают, что это классический американский многосерийный фильм в жанре хоррор. Именно американский. Ведь в центре внимания зрителя – традиционная американская семья. Не обошлось в «ужастике» и без старинного дома со странной историей. Вообще, в данном сериале собраны самые популярные и распространенные клише жанра. Идеальная семья, в которой на поверку оказывается, что отношения далеко не так радужны, как все пытаются доказать. Ребенок-подросток, который постоянно подкидывает родителям новые задачки для решения.

Примечательно, что «Американская история ужасов» очень удачно использует психологические состояния героев для отображения той мрачной реальности, в которой они живут. Пугает реалистичность истории, ведь порой очень сложно понять, что является явным вымыслом, а что вполне может найти место в жизни любого зрителя. Сериал очень умело затрагивает те скрытые страхи, которые есть почти у всех.

Американская история ужасов (смотреть сериал) – удивительно затягивающий сериал. Его хочется пересмотреть на одном дыхании весь, от начала и до конца, от 1-го до 5-го сезона. Он привлекает тем, что из сезона в сезон сюжет меняется, тем самым раскрывая новые грани человеческих страхов. Серий в сезоне не очень много, примерно по 10-12, но в них авторы сериала выжимают из сюжета все, что возможно, до последней капли. В первом сезоне развивается тематика старого дома-убийцы со всеми возможными вариациями неприятностей, которые он может доставить своим новым жильцам. Во втором сезоне в центре внимания уже находится психиатрическая больница. И так, из сезона в сезон подбирается новая плодотворная тематика, которая позволяет удержать внимание зрителя, не затягивая сюжет.

Особенно хочется сказать о подборе актерского состава. Он особенно удачен, так как во многом именно харизматичность персонажей создает ту любимую всеми таинственную напряженность.

Оценка материала:

5.00 / 1
Американская история ужасов (сериал онлайн): ужасы в повседневной жизни 5.00 5 1
Прес-релізи / Інше
14.01.2015 12:55 1504
Еще материалы раздела «Інше»
 • Реально існуючий Індіана Джонс і золотий скарб століття Реально існуючий Індіана Джонс і золотий скарб століття

  Шукач стародавніх скарбів Індіана Джонс і піратські скарби зробили крок прямо з екранів телевізора в наші дні. Люди, як і раніше, знаходять занесені піском і заховані в печерах стародавні скарби. Можливо, хтось скаже, що це збіг, але якщо вірити в удачу, подібні збіги відбуватимуться знову і знову, всупереч тому, що начебто всі скарби на планеті вже практично знайдені.

  Інше 22.09.2023 58
 • Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу

  Дізнайтеся, наскільки важливе використання емоційного інтелекту на кожному етапі воронки продажів. Від привернення клієнтів до створення лояльності - покращуйте взаємодію та результати.

  Інше 14.09.2023 252
 • Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні

  Тема легалізації медичного канабісу дуже жваво обговорювали останніми місяцями. Питання медичного канабісу періодично спливає в Верховній раді ще з 2019 року. Спочатку тема була настільки табуйованою, що це викликало нечуваний резонанс. Пізніше, коли пристрасті в суспільстві та серед можновладців трошки вляглись, МОЗ запустив проект закону, який мав легалізувати канабіс. Але результат вийшов не зовсім таким, як очікувалось.

  Інше 22.08.2023 132
 • Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір

  Відкрийте світ вейпінгу з упевненістю! Як вибрати та купити поди для pod систем. Гарантований смак та комфорт чекають на вас!

  Інше 19.08.2023 252
 • ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти

  Respublika Park, один із найбільших у Східній Європі торгових центрів, розташований у Києві, активно підтримує українських захисників та постраждалих від російської агресії. Генеральний директор Respublika Park Юлія Щаслива детально розповіла про ряд благодійних ініціатив та співпрацю з різними організаціями, які надають допомогу українцям у цей складний період.

  Інше 09.08.2023 284