НОВИНИ ДНЯ: "Пасха" чи "Великдень", "куліч" чи "паска": як говорити правильно  Українські інженери розробляють бойовий підводний човен, який стріляє торпедами  Головне із нового закону про мобілізацію: відповіді на питання, які хвилюють багатьох українців  Де в Україні похолодає. Синоптик дала прогноз на 18 квітня  Відстрочка від мобілізації для студентів і викладачів: хто має право – повний перелік  У складі ЗСУ з'явиться нова окрема штурмова військова частина  Синоптики попереджають про негоду 18 квітня: де будуть грози, мокрий сніг і "мінус"всі новини дня
Політика
Україна
04.03.2015 15:39 15209

Рада наказала бывшего комбата "Айдара" за драку с Ляшко

Верховная Рада запретила бывшему комбату "Айдара", нардепу Сергею Мельничуку участвовать в сегодняшнем и четырем следующих пленарных заседаниях Рады.

За такое решение, которое было предложено регламентным комитетом, проголосовали 230 народных депутатов.

 

Мельничука наказали как зачинщика драки с Олегом Ляшко и его депутатами.

Спикер Верховной Рады Владимир Гройсман после голосования отметил, что размахивать руками в зале заседаний - это недопустимое поведение для депутата украинского парламента.

Напомним, что вчера Ляшко и его депутаты дважды подрались с Мельничуком за то, что тот вступил в группу Игоря Еремеева "Воля народа", чем спас ее от роспуска. По мнению "радикалов", Мельничуку, который раньше был их соратником, за это заплатили.

Оценка материала:

5.00 / 2
Рада наказала бывшего комбата "Айдара" за драку с Ляшко 5.00 5 2
Політика / Україна
04.03.2015 15:39 15209
Еще материалы раздела «Україна»