<
НОВИНИ ДНЯ: Розкрита одна з таємниць виникнення життя на Землі – дослідження  Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнями  Російські кораблі створюють загрозу в Балтійському морі — очільник МЗС Швеції  Рецепт ніжного "Наполеону" з вишнею  Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят  Дощі чи сонце? Синоптики розповіли, якої погоди чекати в Україні на Великдень  США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списативсі новини дня
Політика
Україна
01.05.2015 3125

Комитет конгресса США одобрил поставки оружия в Украину

Комитет по вооруженным силам конгресса США одобрил выделение $200 млн на поставку оружия и обучение армии Украины.

За это решение проголосовали 60 членов комитета, против - 2. В мае этот вопрос рассмотрит вся палата представителей, сообщают Контракты со ссылкой на Русскую службу BBC.

Несмотря на требования как демократов, так и республиканцев о поставках оружия украинской армии, президент Барак Обама не соглашался на этот шаг.

Ранее командующий сухопутными силами НАТО в Европе генерал Филип Бридлав заявил, что Россия использует "режим тишины" на востоке Украины для перегруппировки войск и возможного наступления.

Оценка материала:

5.00 / 2
Комитет конгресса США одобрил поставки оружия в Украину 5.00 5 2
Політика / Україна
01.05.2015 3125
Еще материалы раздела «Україна»