НОВИНИ ДНЯ: Снайпери та розвідники: ким хоче бути більшість рекрутів "Азова"  Як уряд Шольца програв свою "війну": чому підтримка України з боку Німеччини може зменшитися й до чого тут ракети TAURUS  "Запитати зможе навіть Зеленський": Путін таки проведе "пряму лінію з народом"  67% українців живуть за межею бідності: економісти розповіли, що буде без західної допомоги  Вже 1 грудня новий циклон зіпсує погоду в Україні, - синоптик Діденко  Економити чи друкувати гроші? Чому Захід зволікає з допомогою Україні та який у влади план "Б"  Макаронний салат: класичний рецептвсі новини дня
Політика
Україна
23.07.2016 1916

Геращенко назвал Савченко "троянским конем Путина"

Народный депутат от "Народного фронта" Антон Геращенко раскритиковал Надежду Савченко за высказывания, что Украина "должна извиниться за Донбасс".

Об этом он написал в Facebook.

"Вам Надя, может и надо просить прощения у Гиви с Моторолой, или в других россиян, пришедших на нашу землю убивать и насиловать, а мы просить прощения у оккупантов и террористов не будем!", - написал Геращенко.

"Почему никто не обратил внимания, что ни с одного судилища над Сенцовым или Кольченко не разрешалась прямая трансляция? И в то же время, почему со всех судов над Надеждой Савченко российский судья позволял вести прямые эфиры всем телеканалам, которые этого хотели? Теперь, похоже, ясно - в сознание украинцев Путин внедрил "троянского коня", - добавил Геращенко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Геращенко назвал Савченко "троянским конем Путина" 5.00 5 1
Політика / Україна
23.07.2016 1916
Еще материалы раздела «Україна»