НОВИНИ ДНЯ: Точка неповернення: з 22 грудня стартує енергетичний зсув, який змінює долю всіх знаків зодіаку – що чекає саме на вас  Буданов оцінив перспективи співпраці України зі США в епоху Трампа  Лукашенко будує для Росії унікальний збройовий завод, - ЗМІ  Трамп готує масштабні імміграційні рейди у 2026 році, попри критику, - Reuters  В Україні Різдво буде з морозом: синоптикиня попередила про зміну погоди  Різдвяний дідух: що він символізує та чому його треба ставити у Святвечір  США пропонують нову тристоронню зустріч з Україною та Росією — Зеленськийвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

Маски та дистанція? Ні, не чули: як студенти попри карантин відриваються на пляжах Флориди

Цього тижня в США в повному розпалі період студентських весняних канікул Spring break, під час яких молодь традиційно збирається на масштабні гуляння. Традиція гулянь була започаткована близько століття тому, і навіть коронавірус її не зламав.
Хоча цього року через пандемію коронавірусу найбільш популярні локації, а саме пляжі штату Флорида на Атлантичному узбережжі, запровадили істотні обмеження - ніяких концертів, конкурсів та вечірок, це не зупинило молодих людей, охочих відірватися. Як бачимо, попри те, що практично на кожному кроці висять нагадування про необхідність дотримання карантинних обмежень, більшість молодих людей відпочивають без масок та не дотримуються соціальної дистанції. Не допомагають навіть посилені наряди поліції, що патрулюють пляжі. Більш тото, наприклад, на Маямі-Біч запровадили комендантську годину з 20:00 на період весняних канікул. Але, як бачимо, молоді на це начхати. Та й копи далеко не завжди в масках.
Шо таке Spring break в США? Період Spring break, що дослівно перекладаться як "весняна перерва" чи "весняний прорив", вже давно став справжнім культурним, точніше безкультурним, явищем в США і за їхніми межами. Починаючи з 1930-х років, студенти і старшокласники з'їжджаються на масові гуляння в період весняних канікул. Протягом тижня-двох втомлена від навчання молодь всіляко насолоджується життям - гучні вечірки з випивкою, божевільні витівки та, зрозуміло, романтичні знайомства. Особливою популярністю користується Атлантичне узбережжя в штаті Флорида, де в кінці березня - на початку квітня доволі комфортна температура для пляжного відпочинку.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
животные, ЗСУ, Нацгвардия, Россия, ВСУ, оккупация, история, столкновения, США, #Євромайдан, терроризм, город, Одесса, футбол, выставки, Сергей Смоленцев, общество, фотоконкурсы, архитектура, праздники, традиции, Шахтер, пляжи, митинги, учения, джаз, пандемия, Динамо, авиация, протесты, фотопроект, военная техника, дизайн, визиты, юмор, путешествия, музыка, технологии, природа, самолеты, политика, Александр Зубко, Киевщина, Зеленский, корабли, живопись, церковь, мир, Польша, обстрелы, экология, суд, карантин, стихийные бедствия, марш, НАТО, Київ, зима, Путин, медицина, туризм, Війна, Львів, портрет, Китай, женщины, коронавирус, Майдан, Дмитрий Дятлов, полиция, люди, выборы, Киев, война, пейзажи, акции, Донбасс, Новый Год, мода, Бахмут, уикенд, Париж, передовая, культура, ДСНС, фестивали, сборная Украины, Порошенко, ВМС, фотография, искусство, пожары, Верховная Рада, фотоподборки, Україна, автомобили, дети, спорт, солдат, соревнования