НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 14 січня  Мороз до -20 і ожеледиця: чого чекати від погоди в Україні 14 січня  Ці 4 знаки зодіаку ненавидять, коли їм кажуть, що робити  У Росії закінчуються вертольоти для рятувальних авіаслужб — ЗМІ  Трамп ввів 25-відсоткові мита для країн, які торгують з Іраном  У Польщі готують зміни для українців: кого торкнуться нові правила  Новий заступник голови СБУ і не тільки: Зеленський затвердив кадрові перестановкивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.03.2021   Київ, Україна   Укрінформ
13972 Метки:  суд, Шеремет, Антоненко.

Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою

Київський апеляційний суд залишив для обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Про це оголосила головуюча суддя: «Колегія суддів постанова: апеляційну скаргу залишити без задоволення, ухвалу суду, якою Антоненку продовжено тримання під вартою до 21 травня, залишити без змін. Ухвала касаційному оскарженню не підлягає».
Зокрема, у своїй апеляційній скарзі адвокат Дмитро Круговий просив апеляційний суд скасувати ухвалу суду першої інстанції у частині продовження арешту Антоненку. Також адвокати Антоненка заявили, що ряд осіб написали заяви, у яких попросили віддати його їм на поруки, серед яких – колишній народний депутат Андрій Тетерук, чинні народні депутати Яна Зінкевич, Софія Федина, Михайло Бондар, Володимир Ар’єв, Ірина Фріз (всі – з «Європейської солідарності»), народний депутат Єгор Чернєв («Слуга народу»), а також - командир Антоненка Олексій Нікіфоров.
Зі свого боку прокурор Михайло Тішин сказав, що тримання під вартою, на його думку, є єдиним запобіжним заходом, який може забезпечити належну процесуальну поведінку Антоненка, і попросив відмовити у задоволенні апеляційної скарги. Під час розгляду скарги захист Антоненка заявив, що під час засідання надійшла також заява від народного депутата Марії Іонової («ЄС») про бажання взяти Антоненка на поруки. Але головуюча суддя зазначила, що під час стадії судових дебатів, до якої перейшли присутні у залі, не передбачається долучення таких документів до матеріалів справи.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
город, оккупация, столкновения, Львів, авиация, Киев, пляжи, Одесса, футбол, искусство, мир, Китай, общество, культура, Александр Зубко, путешествия, архитектура, самолеты, пандемия, учения, фестивали, Нацгвардия, корабли, обстрелы, живопись, Донбасс, праздники, Париж, Майдан, пожары, Польша, Карпаты, Війна, Новый Год, Сергей Смоленцев, фотография, уикенд, традиции, природа, дизайн, технологии, Велика Британія, война, ВСУ, Россия, животные, фотопроект, портрет, стихийные бедствия, пейзажи, Путин, полиция, коронавирус, спорт, Зеленский, медицина, женщины, джаз, церковь, дети, Шахтер, Верховная Рада, автомобили, терроризм, ДСНС, Киевщина, ВМС, Київ, мода, марш, Бахмут, история, выборы, музыка, Динамо, Порошенко, военная техника, протесты, ЗСУ, фотоподборки, Україна, зима, солдат, соревнования, выставки, политика, фотоконкурсы, юмор, передовая, люди, акции, #Євромайдан, НАТО, сборная Украины, Дмитрий Дятлов, карантин, суд, США, туризм, митинги