НОВИНИ ДНЯ: У житті трьох знаків Зодіаку розпочнеться "біла смуга" найближчими днями  Чого очікувати від виборів у Вірменії: оцінка політологів  В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%  Війна прийшла до РФ і Кремль охопила тривога: чому для Путіна починається найнебезпечніший етап  Зеленський розкрив Путіну втрати РФ на фронті та пообіцяв їх збільшити  Як та чим краще підживлювати розсаду: поради фахівців  У п'ятницю в Україні подекуди короткочасні дощі, вдень до +27°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.03.2021   Київ, Україна   Укрінформ
14995 Метки:  суд, Шеремет, Антоненко.

Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою

Київський апеляційний суд залишив для обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Про це оголосила головуюча суддя: «Колегія суддів постанова: апеляційну скаргу залишити без задоволення, ухвалу суду, якою Антоненку продовжено тримання під вартою до 21 травня, залишити без змін. Ухвала касаційному оскарженню не підлягає».
Зокрема, у своїй апеляційній скарзі адвокат Дмитро Круговий просив апеляційний суд скасувати ухвалу суду першої інстанції у частині продовження арешту Антоненку. Також адвокати Антоненка заявили, що ряд осіб написали заяви, у яких попросили віддати його їм на поруки, серед яких – колишній народний депутат Андрій Тетерук, чинні народні депутати Яна Зінкевич, Софія Федина, Михайло Бондар, Володимир Ар’єв, Ірина Фріз (всі – з «Європейської солідарності»), народний депутат Єгор Чернєв («Слуга народу»), а також - командир Антоненка Олексій Нікіфоров.
Зі свого боку прокурор Михайло Тішин сказав, що тримання під вартою, на його думку, є єдиним запобіжним заходом, який може забезпечити належну процесуальну поведінку Антоненка, і попросив відмовити у задоволенні апеляційної скарги. Під час розгляду скарги захист Антоненка заявив, що під час засідання надійшла також заява від народного депутата Марії Іонової («ЄС») про бажання взяти Антоненка на поруки. Але головуюча суддя зазначила, що під час стадії судових дебатів, до якої перейшли присутні у залі, не передбачається долучення таких документів до матеріалів справи.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Динамо, церковь, фотография, пандемия, архитектура, спорт, Бахмут, Україна, автомобили, фотопроект, суд, политика, соревнования, ДСНС, искусство, футбол, животные, мода, Київ, юмор, фестивали, полиция, Дмитрий Дятлов, люди, митинги, сборная Украины, история, коронавирус, Новый Год, авиация, Александр Зубко, карантин, туризм, праздники, пейзажи, Россия, живопись, НАТО, фотоподборки, США, оккупация, Китай, Львів, столкновения, Війна, #Євромайдан, Путин, протесты, война, технологии, выставки, солдат, общество, обстрелы, Киев, портрет, музыка, женщины, Верховная Рада, марш, корабли, город, дети, путешествия, пожары, Зеленский, передовая, традиции, Нацгвардия, Велика Британія, фотоконкурсы, терроризм, культура, ВМС, джаз, зима, Польша, стихийные бедствия, Майдан, ВСУ, Донбасс, акции, медицина, самолеты, Сергей Смоленцев, выборы, Париж, ЗСУ, природа, учения, Карпаты, Порошенко, дизайн, мир, пляжи, военная техника, Шахтер, уикенд, Одесса, Киевщина