НОВИНИ ДНЯ: Нова "вісь зла": Іран відкрито оголосив про військову допомогу від Росії та Китаю  Для чотирьох знаків Зодіаку відкриються усі двері до кінця березня  Фіцо знову збирається до Москви на 9 травня: що відомо  Гороскоп на 16 березня: Овнам - розчарування, Стрільцям - визнати правду  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 16–22 березня  Гороскоп на 16 березня за картами Таро: Ракам - не замикатися, Левам - перевантаження  У Кремлі нецензурною лайкою відповіли на пропозицію включити ЄС до мирних переговоріввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.05.2021   Київ, Україна   КМДА, vechirniy.kyiv.ua

День Києва: Щорічний благодійний спортивний 28-й «Пробіг під каштанами»

Із самого ранку на Хрещатику зібралась велика кількість людей, які традиційно святкують день Києва 5-кілометровим пробігом під каштанами. Цього року було декілька забігів: для дітей, дорослих та професійних спортсменів. У останньому планував взяти участь Віталій Кличко, але через те, що потягнув зв’язку на нозі, не зміг бігти.
Захід відбувся із дотриманням карантинних обмежень, а старти організували хвилями. Учасники пройшли температурний скринінг та дотримувалися дистанції. Але так, як організатори проєкту підготували два формати проведення, то не всі були присутні на Хрещатику. Завдяки Online долученню частина учасників пробігли за своїм часом та місцем.
У 28-му благодійному змаганні взяли участь близько 11 тисяч людей, серед яких були й представники Київської міської державної адміністрації. До слова, минулого року участь у пробігу взяли 18 тисяч людей. Кошти від пробігу організатори збирають для Київського центру кардіології та кардіохірургії.
Довідково: проєкт був започаткований у 1993 році і на сьогодні є традиційною частиною святкування Дня Києва. Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її розв’язання. Зібрані під час цієї спортивної події внески йдуть на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Зокрема, торік було придбано новий наркозно-дихальний апарат A7 (Mindray).

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
военная техника, полиция, туризм, пожары, путешествия, портрет, Майдан, уикенд, дизайн, спорт, Бахмут, музыка, зима, Одесса, протесты, выборы, животные, НАТО, дети, Новый Год, Шахтер, выставки, Донбасс, Дмитрий Дятлов, Путин, пандемия, Верховная Рада, пляжи, терроризм, столкновения, передовая, праздники, Київ, мир, ВМС, Україна, Сергей Смоленцев, история, фестивали, мода, ВСУ, ДСНС, обстрелы, Нацгвардия, Киев, Китай, карантин, Війна, город, оккупация, акции, авиация, джаз, суд, автомобили, Карпаты, ЗСУ, пейзажи, Порошенко, Польша, фотоподборки, Львів, США, митинги, архитектура, коронавирус, соревнования, традиции, солдат, фотопроект, самолеты, Динамо, технологии, учения, корабли, женщины, медицина, война, Париж, общество, сборная Украины, культура, Зеленский, #Євромайдан, фотография, Александр Зубко, природа, футбол, люди, Киевщина, политика, искусство, Россия, марш, стихийные бедствия, Крым, фотоконкурсы, юмор, живопись, церковь