НОВИНИ ДНЯ: Українцям автоматично перерахують плату за комуналку: яких послуг стосується  До України йде потепління: як довго воно триватиме  Війна проти України - провал для Путіна: Сибіга назвав конкретні аргументи  "Рішення за Києвом": у Путіна висунули ультиматум для припинення війни  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 5 лютого  У Києві погода влаштує випробування: прогноз на 5 лютого  "Чорна смуга" закінчується в житті цих знаків Зодіаку: на них чекає казкавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.07.2021   Велика Британія   Reuters, BBC, Getty Images

Англія проходить до фіналу

Англія проходить до фіналу чемпіонату Європи, перегравши збірну Данії з рахунком 2:1. Виправдовуючи статус фаворитів поєдинку, англійці з перших хвилин захопили ініціативу й понеслися вперед, але повторити сценарій матчу з Україною і деморалізувати суперника швидким голом їм так і не вдалося.
Після стартового штурму гра дещо заспокоїлася - данці спромоглися вистояти, після чого стали сміливіше йти в атаку, хоча до прицільних ударів справа довго не доходила. На 25-й хвилині непоганий шанс мав Міккель Дамсгор, який опинився в штрафному майданчику англійців і обвідним ударом намагався підкрутити м'яча у дальню дев'ятку - та точності забракло.
Але там де не допомогла позиційна атака, в нагоді став стандарт неподалік лінії штрафного англійців: пробивати взявся той-таки Дамсгор, і не схибив - данський півзахисник сильним ударом поклав м'яча прямо під поперечку. 1:0 на користь Данії - це перший гол, пропущений Англією на нинішньому Євро.
Наступний відрізок поєдинку показав, що миритися з таким розвитком подій англійці наміру не мають - до того ж грали вони удома, на переповненому стадіоні Вемблі у Лондоні. На 39-й хвилині зрівнювати рахунок міг Рахім Стерлінг, який після прострілу з флангу з кількох метрів розстрілював ворота збірної Данії, але влучив прямо у голкіпера. Реабілітуватися за втрачену можливість Стерлінг міг менш як за хвилину - він готовий був замикати ще один простріл з флангу, але його дотик не знадобився: у спробі заблокувати передачу м'яч у свої ворота зрізав захисник збірної Данії Сімон К'єр. 1:1 - за такого рахунку команди пішли на перерву.
На початку другого тайму обидві команди показали, що зловживати обережністю не планують, і пішли вперед. На 51-й хвилині приблизно з 20 метрів по воротах англійців небезпечно пробивав Каспер Дольберг, але удар спарирував голкіпер.
Незабаром воротарські вміння продемонстрував уже голкіпер збірної Данії: після подачі штрафного головою пробивав Гаррі Магвайр - Каспер Шмейхель врятував данців, ледь-ледь дотягнувшись до м'яча кінчиками пальців.
Хоча моменти упродовж другої половини зустрічі виникали біля воріт обох команд, ініціатива все ж залишалася за англійцями. На постійний тиск збірної Англії данці намагалися відповідати компактною грою в обороні та спробами вибігати в швидкі контратаки.
На останніх хвилинах основного часу Англія спробувала піти у фінальний штурм, але безрезультатно. Попереду були два додаткові екстратайми по 15 хвилин. У першому з них про рівну гру вже не йшлося - англійці почали тиснути ще більше, і Данія на 15 хвилин фактично осіла в глухій обороні.
На 103-й хвилині Рахім Стерлінг заробив дещо сумнівний пенальті, який, хоч і не одразу, реалізував Гаррі Кейн: Шмейхель його удар з 11-метрової позначки спарирував, але нападник збірної Англії був першим на добиванні. Данці після цього спробували піти вперед, але сил для того, аби зрівняти рахунок, їм уже явно не вистачало. 2:1, і Англія проходить до фіналу Чемпіонату Європи.
У фіналі Євро-2020 Англія зійдеться зі збірною Італії, яка напередодні в серії пенальті переграла Іспанію. На попередньому етапі англійці розгромно вибили зі змагань збірну України - матч завершився з рахунком 4:0. Переможець турніру визначиться під час фіналу в неділю, 11 липня, - матч проходитиме на стадіоні Вемблі у Лондоні.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
путешествия, портрет, технологии, дизайн, Бахмут, политика, туризм, Динамо, Україна, пейзажи, США, Дмитрий Дятлов, карантин, столкновения, стихийные бедствия, медицина, передовая, люди, авиация, #Євромайдан, визиты, Шахтер, Порошенко, Киевщина, живопись, церковь, дети, митинги, Війна, самолеты, выставки, мода, корабли, Крым, военная техника, Путин, Нацгвардия, джаз, обстрелы, учения, традиции, юмор, Львів, Верховная Рада, выборы, сборная Украины, ЗСУ, пляжи, полиция, город, фестивали, НАТО, архитектура, суд, фотоконкурсы, Київ, музыка, Александр Зубко, солдат, фотопроект, фотоподборки, общество, Донбасс, Майдан, культура, терроризм, женщины, спорт, праздники, футбол, Новый Год, Зеленский, пожары, Польша, оккупация, животные, Одесса, Китай, война, ВМС, зима, природа, Сергей Смоленцев, история, соревнования, ДСНС, пандемия, искусство, марш, фотография, коронавирус, ВСУ, Париж, Киев, протесты, акции, мир, автомобили, уикенд, Россия