НОВИНИ ДНЯ: Морози до -27 та ожеледиця: синоптики попередили, де погода 4 лютого буде небезпечна  Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Допоможе закінчити війну в Україні: Трамп оголосив про масштабну угоду з Індієювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.07.2021   Київ, Україна   BBC, Укрінформ, Информатор, Радіо Свобода,

Злива у Києві затопила вулиці та станції метро

Через сильну зливу в Києві, яка розпочалася близько 12 години, затопленими виявилися численні вулиці та кілька станцій метро. Станції "Берестейська" та "Академмістечко" тимчасово закрили на вхід і вихід. Як повідомили в КМДА, на "Берестейській" вода потрапила в касовий зал. Також, судячи з повідомлень користувачів соцмереж, частково підтоплені переходи на станції "Почайна". Рух громадського транспорту в деяких районах ускладнений - в КМДА кажуть, наразі він курсує без дотримання графіку.
Під водою також опинилися багато доріг у різних районах столиці - зокрема ділянки проспекту Правди, вулиць Леся Курбаса, Миколи Ушакова, Тулузи та низка інших. На вулиці Верхній Вал через негоду прямо на проїжджу частину впало дерево.
В Українському гідрометцентрі попереджають, що грози, град, шквали вітру 15-20 м/с можуть протриматися у столиці до кінця доби. Фахівці радять щільно закрити вікна у квартирах, прибрати з балконів предмети, які через пориви вітру можуть випасти назовні, а в разі, якщо ви опинилися на вулиці - триматися трохи далі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев. Враховуючи велику кількість блискавок у гідрометцентрі також радять вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени та не підходити до вікон.
У КМДА кажуть, що всього за пів години зливи випало 18 мм опадів, що дорівнює майже тижневій нормі. Над ліквідацією наслідків негоди в столиці зараз працюють 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання "Київавтодору" - загалом понад 300 працівників. До роботи також залучили спеціальну техніку - гідромонітори, мулосмоки та мотопомпи.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
фотопроект, Путин, карантин, традиции, мир, Донбасс, Майдан, ЗСУ, фестивали, столкновения, пляжи, Зеленский, женщины, ДСНС, Сергей Смоленцев, юмор, коронавирус, Львів, пожары, выставки, солдат, пейзажи, НАТО, живопись, Нацгвардия, фотоподборки, Велика Британія, Киев, Карпаты, Шахтер, авиация, Китай, война, передовая, Порошенко, обстрелы, город, фотоконкурсы, путешествия, животные, Россия, люди, дизайн, Динамо, сборная Украины, протесты, Дмитрий Дятлов, Київ, природа, дети, ВМС, туризм, пандемия, военная техника, уикенд, Україна, Польша, #Євромайдан, выборы, спорт, история, праздники, архитектура, автомобили, технологии, самолеты, Війна, фотография, соревнования, зима, Новый Год, акции, терроризм, марш, портрет, мода, полиция, США, Александр Зубко, культура, политика, церковь, Одесса, Бахмут, музыка, Париж, Киевщина, корабли, джаз, учения, искусство, футбол, митинги, Верховная Рада, медицина, стихийные бедствия, оккупация, суд, общество, ВСУ