НОВИНИ ДНЯ: Як обігріти квартиру без газу і електрики: що можна використовувати для цього, а що — ні  В Україні у середу переважно без опадів, на півночі до -20°  Сирський розповів про зменшення втрат українських військових у 2025 році  Путін веде свою країну до краху: політолог пояснив, що насправді Росії дала війна  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 14 січня  Мороз до -20 і ожеледиця: чого чекати від погоди в Україні 14 січня  Ці 4 знаки зодіаку ненавидять, коли їм кажуть, що робитивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.07.2021   Київ, Україна   BBC, Укрінформ, Информатор, Радіо Свобода,

Злива у Києві затопила вулиці та станції метро

Через сильну зливу в Києві, яка розпочалася близько 12 години, затопленими виявилися численні вулиці та кілька станцій метро. Станції "Берестейська" та "Академмістечко" тимчасово закрили на вхід і вихід. Як повідомили в КМДА, на "Берестейській" вода потрапила в касовий зал. Також, судячи з повідомлень користувачів соцмереж, частково підтоплені переходи на станції "Почайна". Рух громадського транспорту в деяких районах ускладнений - в КМДА кажуть, наразі він курсує без дотримання графіку.
Під водою також опинилися багато доріг у різних районах столиці - зокрема ділянки проспекту Правди, вулиць Леся Курбаса, Миколи Ушакова, Тулузи та низка інших. На вулиці Верхній Вал через негоду прямо на проїжджу частину впало дерево.
В Українському гідрометцентрі попереджають, що грози, град, шквали вітру 15-20 м/с можуть протриматися у столиці до кінця доби. Фахівці радять щільно закрити вікна у квартирах, прибрати з балконів предмети, які через пориви вітру можуть випасти назовні, а в разі, якщо ви опинилися на вулиці - триматися трохи далі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев. Враховуючи велику кількість блискавок у гідрометцентрі також радять вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени та не підходити до вікон.
У КМДА кажуть, що всього за пів години зливи випало 18 мм опадів, що дорівнює майже тижневій нормі. Над ліквідацією наслідків негоди в столиці зараз працюють 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання "Київавтодору" - загалом понад 300 працівників. До роботи також залучили спеціальну техніку - гідромонітори, мулосмоки та мотопомпи.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
оккупация, фотоконкурсы, технологии, пейзажи, Шахтер, живопись, США, Александр Зубко, марш, стихийные бедствия, солдат, Крым, НАТО, Путин, передовая, Бахмут, Одесса, Париж, Київ, терроризм, Россия, пандемия, мода, природа, ВМС, женщины, война, полиция, Новый Год, коронавирус, путешествия, культура, выборы, портрет, военная техника, праздники, авиация, Польша, акции, фотоподборки, Порошенко, ЗСУ, митинги, люди, музыка, город, джаз, #Євромайдан, туризм, общество, ВСУ, уикенд, архитектура, Війна, корабли, Сергей Смоленцев, юмор, Україна, пляжи, дети, Верховная Рада, искусство, учения, автомобили, Киевщина, традиции, церковь, Нацгвардия, мир, суд, визиты, Майдан, фестивали, Донбасс, фотография, пожары, Киев, дизайн, Зеленский, зима, соревнования, Китай, Дмитрий Дятлов, животные, самолеты, футбол, Динамо, медицина, обстрелы, сборная Украины, карантин, столкновения, выставки, история, спорт, фотопроект, ДСНС, протесты, политика, Львів