НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.07.2021   Київ, Україна   BBC, Укрінформ, Информатор, Радіо Свобода,

Злива у Києві затопила вулиці та станції метро

Через сильну зливу в Києві, яка розпочалася близько 12 години, затопленими виявилися численні вулиці та кілька станцій метро. Станції "Берестейська" та "Академмістечко" тимчасово закрили на вхід і вихід. Як повідомили в КМДА, на "Берестейській" вода потрапила в касовий зал. Також, судячи з повідомлень користувачів соцмереж, частково підтоплені переходи на станції "Почайна". Рух громадського транспорту в деяких районах ускладнений - в КМДА кажуть, наразі він курсує без дотримання графіку.
Під водою також опинилися багато доріг у різних районах столиці - зокрема ділянки проспекту Правди, вулиць Леся Курбаса, Миколи Ушакова, Тулузи та низка інших. На вулиці Верхній Вал через негоду прямо на проїжджу частину впало дерево.
В Українському гідрометцентрі попереджають, що грози, град, шквали вітру 15-20 м/с можуть протриматися у столиці до кінця доби. Фахівці радять щільно закрити вікна у квартирах, прибрати з балконів предмети, які через пориви вітру можуть випасти назовні, а в разі, якщо ви опинилися на вулиці - триматися трохи далі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев. Враховуючи велику кількість блискавок у гідрометцентрі також радять вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени та не підходити до вікон.
У КМДА кажуть, що всього за пів години зливи випало 18 мм опадів, що дорівнює майже тижневій нормі. Над ліквідацією наслідків негоди в столиці зараз працюють 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання "Київавтодору" - загалом понад 300 працівників. До роботи також залучили спеціальну техніку - гідромонітори, мулосмоки та мотопомпи.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
США, коронавирус, природа, терроризм, акции, портрет, суд, Китай, церковь, туризм, Київ, юмор, Велика Британія, авиация, спорт, праздники, Александр Зубко, НАТО, люди, Сергей Смоленцев, полиция, Порошенко, Війна, живопись, футбол, выставки, политика, общество, Дмитрий Дятлов, Верховная Рада, Зеленский, военная техника, Шахтер, зима, учения, фотоконкурсы, технологии, ДСНС, самолеты, выборы, ВСУ, Динамо, дети, Нацгвардия, пожары, женщины, Париж, митинги, фотопроект, ЗСУ, фотография, автомобили, животные, Бахмут, обстрелы, традиции, мода, соревнования, карантин, корабли, сборная Украины, столкновения, пейзажи, Львів, Одесса, Новый Год, мир, путешествия, дизайн, #Євромайдан, передовая, Донбасс, уикенд, фотоподборки, фестивали, Майдан, солдат, искусство, марш, культура, медицина, архитектура, Росія, музыка, история, Киев, протесты, пляжи, Россия, война, город, ВМС, пандемия, Україна, Польша, Путин, Киевщина, джаз, стихийные бедствия, оккупация