НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Допоможе закінчити війну в Україні: Трамп оголосив про масштабну угоду з Індією  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривеньвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.07.2021   Київ, Україна   BBC, Укрінформ, Информатор, Радіо Свобода,

Злива у Києві затопила вулиці та станції метро

Через сильну зливу в Києві, яка розпочалася близько 12 години, затопленими виявилися численні вулиці та кілька станцій метро. Станції "Берестейська" та "Академмістечко" тимчасово закрили на вхід і вихід. Як повідомили в КМДА, на "Берестейській" вода потрапила в касовий зал. Також, судячи з повідомлень користувачів соцмереж, частково підтоплені переходи на станції "Почайна". Рух громадського транспорту в деяких районах ускладнений - в КМДА кажуть, наразі він курсує без дотримання графіку.
Під водою також опинилися багато доріг у різних районах столиці - зокрема ділянки проспекту Правди, вулиць Леся Курбаса, Миколи Ушакова, Тулузи та низка інших. На вулиці Верхній Вал через негоду прямо на проїжджу частину впало дерево.
В Українському гідрометцентрі попереджають, що грози, град, шквали вітру 15-20 м/с можуть протриматися у столиці до кінця доби. Фахівці радять щільно закрити вікна у квартирах, прибрати з балконів предмети, які через пориви вітру можуть випасти назовні, а в разі, якщо ви опинилися на вулиці - триматися трохи далі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев. Враховуючи велику кількість блискавок у гідрометцентрі також радять вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени та не підходити до вікон.
У КМДА кажуть, що всього за пів години зливи випало 18 мм опадів, що дорівнює майже тижневій нормі. Над ліквідацією наслідків негоди в столиці зараз працюють 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання "Київавтодору" - загалом понад 300 працівників. До роботи також залучили спеціальну техніку - гідромонітори, мулосмоки та мотопомпи.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
коронавирус, уикенд, Велика Британія, #Євромайдан, Киев, военная техника, оккупация, медицина, передовая, карантин, Китай, Верховная Рада, живопись, портрет, митинги, политика, церковь, соревнования, мода, ВМС, протесты, дети, самолеты, джаз, путешествия, люди, фотография, Динамо, столкновения, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, фотопроект, архитектура, животные, суд, культура, марш, обстрелы, Порошенко, терроризм, авиация, выборы, технологии, пожары, выставки, зима, НАТО, Зеленский, спорт, общество, США, фотоконкурсы, Киевщина, Польша, Путин, юмор, Шахтер, Україна, Бахмут, полиция, Россия, Новый Год, война, Одесса, учения, праздники, музыка, город, Париж, Нацгвардия, автомобили, Львів, пляжи, акции, фотоподборки, ВСУ, история, Дмитрий Дятлов, женщины, стихийные бедствия, Київ, футбол, ЗСУ, природа, Донбасс, ДСНС, Крым, пандемия, туризм, Майдан, Війна, солдат, мир, сборная Украины, пейзажи, корабли, фестивали, дизайн, искусство, традиции