НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Допоможе закінчити війну в Україні: Трамп оголосив про масштабну угоду з Індією  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривеньвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.07.2021   Одеса, Україна   ДСНС, УНІАН, BBC,

Такі Армагеддончик: Одеса після страшної зливи

В ніч на 22 липня по Одесі та околицях вдарив сильний дощ - за день випало аж 80% місячної норми опадів, кажуть в ДСНС. В результаті стихії повалені десятки дерев, вулиці міста перетворилися на повноводні річки, почалися перебої з електрикою.
Підтопило десятки приватних будинків - зокрема, в Суворівському, Малиновському та Київському районах. Затопило підземні паркінги кількох житлових комплексів. Жертв та постраждалих, за даними рятувальників, немає. Однак із затоплених будинків довелося евакуювати 18 людей.
Сильний вітер поламав десятки дерев, деякі дороги повністю заблокувала вода. Зупинились деякі пасажирські маршрути - зокрема трамвайні й тролейбусні. На ранок багато людей не змогли дістатися на роботу. Станом на ранок дощі припинилися, і рівень води поступово спадає. Однак на 8 годину в області без світла лишались 23 населених пункти.
Місцеві жителі діляться фотографіями і відео підтоплень у соцмережах і кажуть, що стикнулися з такою ситуацією в місті вперше.
"Армагедон в Одесі після нічного дощу. Простоявши перед мостом в пробці пів години, повернувся додому. З наших на роботу з ранку ніхто не потрапив", - пише у фейсбуку користувач Юрій Федоров.
Відпочивальники Одещини також шоковані: "Плаваємо. Гарна відпустка. Сьогодні збиралися їхати. Круто", - написала у фейсбуку користувачка Елла Кулешова.
Пілоти пасажирських авіалайнерів, які повинні були приземлитися в Одесі після першої години ночі, прийняли рішення піти на інші аеродроми. Зокрема, борт LOT, який прибув з Варшави, повернувся, а літак Azur Air Ukraine з Анталії полетів до Борисполя.  
За інформацією Гідрометцентру, в Одесі за годину випало 31 мм опадів.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
автомобили, фестивали, дизайн, праздники, Дмитрий Дятлов, Зеленский, выставки, сборная Украины, соревнования, политика, технологии, Александр Зубко, война, Війна, уикенд, оккупация, Киевщина, Донбасс, Китай, столкновения, традиции, марш, джаз, ВМС, люди, портрет, Париж, природа, Динамо, церковь, искусство, музыка, Велика Британія, дети, передовая, суд, учения, туризм, митинги, коронавирус, Київ, Майдан, протесты, ЗСУ, фотоконкурсы, Львів, НАТО, ВСУ, зима, карантин, самолеты, Шахтер, США, Польша, архитектура, терроризм, выборы, Одесса, пандемия, авиация, Порошенко, фотопроект, город, фотография, Киев, Нацгвардия, культура, мода, спорт, животные, медицина, общество, корабли, фотоподборки, Бахмут, #Євромайдан, ДСНС, пожары, Сергей Смоленцев, путешествия, пляжи, Россия, мир, футбол, Верховная Рада, Україна, история, живопись, обстрелы, акции, Путин, юмор, стихийные бедствия, солдат, экология, пейзажи, Новый Год, полиция, женщины, военная техника