НОВИНИ ДНЯ: Зеленський анонсував нові операції СБУ проти РФ і "очищення" спецслужби  Нарешті у цих знаків зодіаку в серпні закінчиться чорна смуга: кому вдасться позбутися проблем  Горіли НПЗ, склади Wildberries і не тільки: хронологія 40-денної операції СБУ проти Росії  МОН назвало найпопулярніші спеціальності серед вступників у 2026 році  Спаси, піст й Успіння Богородиці: найважливіші свята серпня за календарем ПЦУ  Кінець війни восени?: Зеленський розкрив план примусу РФ до миру  Спека в Україні: у вівторок стовпчики термометрів піднімуться до +38°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
21.10.2021   Україна   Укрінформ, УНІАН,

На п'яти найбільших вокзалах України запрацювали пункти COVID-вакцинаціії

З 21 жовтня на п'яти найбільших вокзалах України запрацювали пункти вакцинації від COVID-19, також на десяти вокзалах запрацювали пункти експрес-тестування, повідомляє пресслужба АТ "Укрзалізниця". Зазначається, що пункти безкоштовної вакцинації запрацювали на вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.
Пункти експрес-тестування працюють на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава. Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн. Агентом залізниці в проведенні експрес-тестування стала «Медична лабораторія CSD».
Надалі «Укрзалізниця» планує збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування.
Попри те, що сьогодні перший день діють нові правила перевезення у потягах далекого сполучення, якихось конфліктних ситуацій чи непорозумінь не спостерігається. Пасажири пред’являють провідникам, крім квитків, також додаток "Дія" з інформацією про щеплення від COVID-19 або паперові сертифікати. Після отримання навіть першої дози вакцини людей пропускатимуть у потяги. Пасажирів без COVID-документів не пускають.
Як розповів журналістам директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський, пасажирів без довідки про вакцинацію або результат тестів поліція не повинна пускати на потяги.
"Подібних випадків ми зафіксували біля 20, коли люди потрапили на потяг без необхідних документів. Ми не можемо в кожній такій ситуації зупиняти потяг, бо створимо пробку на виїзді з Києва. Тому є домовленість з Нацполіцією, що такі ситуації будуть фіксуватися. До речі, це адміністративне правопорушення за ст. 185-9 – злісна непокора вимогам співробітників транспорту. Якщо потяг уже поїхав з таким пасажиром, співробітники поліції викликатимуться на наступну станцію і будуть висаджувати та штрафувати таких людей", - сказав Перцовський.
З сьогоднішнього ранку на Київському вокзалі було виявлено близько 10 позитивних тестів на COVID-19, і людям, відповідно, відмовили у посадці на потяг.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
путешествия, Росія, дизайн, Львів, история, Донбасс, юмор, Порошенко, пейзажи, самолеты, люди, суд, полиция, ДСНС, Війна, протесты, пожары, Велика Британія, ВМС, праздники, Нацгвардия, Китай, пандемия, фотоподборки, зима, уикенд, солдат, туризм, США, оккупация, выставки, Зеленский, традиции, выборы, Киев, технологии, пляжи, культура, передовая, Майдан, Новый Год, Россия, соревнования, спорт, Верховная Рада, музыка, политика, Одесса, фотография, марш, акции, футбол, НАТО, Бахмут, город, природа, джаз, Сергей Смоленцев, митинги, Путин, авиация, учения, Україна, ЗСУ, военная техника, автомобили, терроризм, сборная Украины, Дмитрий Дятлов, Київ, церковь, #Євромайдан, коронавирус, Шахтер, фотоконкурсы, Польша, фотопроект, Париж, медицина, Александр Зубко, архитектура, мода, общество, животные, корабли, фестивали, искусство, женщины, обстрелы, ВСУ, стихийные бедствия, столкновения, Киевщина, мир, живопись, Динамо, карантин, война, дети, портрет