НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
28.10.2021   Київ, Україна   bykvu.com

У масках та майже без черг: як у Києві вакцинуються проти COVID-19

Пункт вакцинації населення проти COVID-19 у Міжнародному виставковому центрі в Києві продовжує щоденно щеплювати українців. Водночас відчутного збільшення напливу людей на тлі посилення карантинних заходів не відчувається.
У пункті вакцинації працює достатня кількість медичного персоналу. Відвідувачів заздалегідь просять дотримуватися маскового режиму й затуляти носа. При цьому за дотриманням соціальної дистанції у пункті не стежать. У разі виникнення черги люди утворюють натовп.
Серед українців, що прийшли на щеплення, панує двояка атмосфера, більшість людей хвилюється. Кілька киян розповіли, що погодилися на щеплення, щоб мати змогу працювати й вільно пересуватися Україною та світом.
Нагадуємо, що пункт щеплень у Міжнародному виставковому центрі працює щодня з 10 до 18 години. Запис на вакцинацію триває до 17.30.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
технологии, фотоподборки, путешествия, акции, корабли, мир, коронавирус, пожары, Новый Год, учения, карантин, показы, Путин, АТО, город, люди, Динамо, полиция, футбол, Порошенко, зима, Лига Чемпионов УЕФА, живопись, заводы, солдат, Нацгвардия, ДСНС, Россия, Александр Зубко, протесты, уикенд, США, Дмитрий Дятлов, дети, сборная Украины, Львів, пейзажи, столкновения, церковь, религия, искусство, Киев, фестивали, депутаты, #Євромайдан, авиация, портрет, суд, политика, музыка, туризм, тест-драйв, традиции, митинги, юмор, Майдан, знаменитости, выставки, передовая, Китай, Карпаты, ВСУ, экология, культура, Сергей Смоленцев, Донбасс, марш, самолеты, Зеленский, архитектура, спорт, общество, мода, Верховная Рада, НАТО, ЗСУ, женщины, оккупация, автомобили, пандемия, соревнования, пляжи, Крым, праздники, животные, ВМС, природа, дизайн, фотопроект, политики, Одесса, история, стихийные бедствия, война, Шахтер, парады, выборы, фотография, медицина, фотоконкурсы