НОВИНИ ДНЯ: Навіщо "сідати на доріжку" перед виходом з дому: що станеться, якщо не сісти  У США розкрили несподіваний сценарій завершення війни в Україні  Завдяки новій тактиці Україна зупинила наступ РФ — The Washington Times  Гроші йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, які притягнуть фінансовий успіх з 18 по 24 травня  "Удари по центрах ухвалення рішень": експерт оцінив шанси РФ  Ці знаки Зодіаку ось-ось отримають шанс на потужний прорив у кар’єрі  Буданов розповів, що Україна готує технологічні "сюрпризи" для росіян на фронтівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.10.2021   Хмельницька область, Кам'янець   Павло Ковальов

Чарівне Південне Поділля

Південь Хмельницької області є достатньо популярним місцем туристичних мандрівок. Тут знаходиться одне з найцікавіших історичних міст країни – Кам’янець-Подільський з його неповторним рельєфом. З нього можна відправитися у бік Дністра, на чудові береги Бакоти – затопленої водосховищем долини, яка продовжує зберігати свою чарівність, ставши при цьому ще таємничою. Недалеко від Бакоти знаходяться інші пам’ятки природи – геологічно-палеонтологічний заказник в Китайгороді (це село колись було повноцінним містечком) та говіркий та прохолодний водоспад Бурбун.

Не менш цікавою є природа навколо садиби Отроків епатажного магната кінця ХVIII-го та початку ХІХ ст. графа І. Сцибор-Мархоцького. Граф розпланував околичні місця як величезний парк, від його ж помістя залишився господарський двір, обладнаний в стилі замку. Зараз там можна зупинитися та відпочити. Але безумовною «родзинкою» цієї частини Поділля є садиба іншого графа – В. Орловського, що зветься Маліївці. З вересня цього року вона, побувши сто років санаторієм, стала музеєм. Тут  частково збереглися інтер’єри, а центральна зала відреставрована декілька років тому. Недалеко знаходиться напрочуд мальовничий водоспад.

Село Сутківці відомо унікальною Покровською церквою, перебудованою в 1470-х роках з оборонної вежі - цей храм є одним з двох такого типу в Європі! Друга, більш поруйнована, знаходиться у французькому містечку Етамп.

В с. Стара Ушиця господарство «Перлини Бакоти», що спеціалізується на вирощуванні лікарняних трав, стане приємним бонусом для бажаючих попити й придбати чаї та настоянки, зроблені на основі цих трав.

Приємної вам подорожі тими краями!

Стенди на скелях Китайгорода розповідають про прадавню давнину цієї місцевості

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Нацгвардия, военная техника, туризм, пандемия, ВСУ, столкновения, выставки, обстрелы, выборы, Майдан, спорт, ВМС, Порошенко, корабли, ЗСУ, автомобили, уикенд, Донбасс, живопись, Велика Британія, Китай, футбол, дизайн, мода, передовая, соревнования, США, Польша, медицина, учения, праздники, город, терроризм, люди, Александр Зубко, Сергей Смоленцев, портрет, коронавирус, фотопроект, фотоподборки, Киев, пляжи, Війна, марш, #Євромайдан, зима, полиция, Карпаты, акции, сборная Украины, Париж, юмор, Львів, музыка, общество, стихийные бедствия, животные, искусство, протесты, Дмитрий Дятлов, солдат, митинги, карантин, технологии, фотография, самолеты, путешествия, авиация, Россия, архитектура, суд, Верховная Рада, культура, Київ, Динамо, фестивали, политика, джаз, фотоконкурсы, война, Україна, пожары, Киевщина, церковь, дети, Бахмут, Шахтер, пейзажи, мир, оккупация, НАТО, ДСНС, Путин, Новый Год, традиции, женщины, Одесса, природа, Зеленский, история