НОВИНИ ДНЯ: Телефон почав заряджатися повільно: 5 головних причин та як це виправити самостійно  Спека нарешті відступить: Діденко назвала точну дату похолодання в Україні  Вибух у центрі Москви: держреєстр РФ підтвердив смерть зятя генерала Чайка  Росія ще ніколи не була такою слабкою: як удари українських дронів руйнують імперію Путіна  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 6 серпня  Останній день "пекла"? До якої погоди готуватись 6 серпня й коли Україну накриють дощі  На три знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах уже найближчими днямивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.10.2021   Хмельницька область, Кам'янець   Павло Ковальов

Чарівне Південне Поділля

Південь Хмельницької області є достатньо популярним місцем туристичних мандрівок. Тут знаходиться одне з найцікавіших історичних міст країни – Кам’янець-Подільський з його неповторним рельєфом. З нього можна відправитися у бік Дністра, на чудові береги Бакоти – затопленої водосховищем долини, яка продовжує зберігати свою чарівність, ставши при цьому ще таємничою. Недалеко від Бакоти знаходяться інші пам’ятки природи – геологічно-палеонтологічний заказник в Китайгороді (це село колись було повноцінним містечком) та говіркий та прохолодний водоспад Бурбун.

Не менш цікавою є природа навколо садиби Отроків епатажного магната кінця ХVIII-го та початку ХІХ ст. графа І. Сцибор-Мархоцького. Граф розпланував околичні місця як величезний парк, від його ж помістя залишився господарський двір, обладнаний в стилі замку. Зараз там можна зупинитися та відпочити. Але безумовною «родзинкою» цієї частини Поділля є садиба іншого графа – В. Орловського, що зветься Маліївці. З вересня цього року вона, побувши сто років санаторієм, стала музеєм. Тут  частково збереглися інтер’єри, а центральна зала відреставрована декілька років тому. Недалеко знаходиться напрочуд мальовничий водоспад.

Село Сутківці відомо унікальною Покровською церквою, перебудованою в 1470-х роках з оборонної вежі - цей храм є одним з двох такого типу в Європі! Друга, більш поруйнована, знаходиться у французькому містечку Етамп.

В с. Стара Ушиця господарство «Перлини Бакоти», що спеціалізується на вирощуванні лікарняних трав, стане приємним бонусом для бажаючих попити й придбати чаї та настоянки, зроблені на основі цих трав.

Приємної вам подорожі тими краями!

Єпископська каплиця в кам'янецькій катедрі

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Донбасс, акции, передовая, корабли, Россия, фотография, Велика Британія, Шахтер, стихийные бедствия, фестивали, Сергей Смоленцев, Дмитрий Дятлов, Динамо, мода, Одесса, автомобили, Нацгвардия, туризм, фотоконкурсы, культура, мир, война, Росія, Киевщина, пандемия, НАТО, терроризм, Новый Год, технологии, зима, выборы, выставки, женщины, столкновения, Порошенко, искусство, суд, авиация, политика, музыка, Бахмут, традиции, ЗСУ, Александр Зубко, солдат, Киев, церковь, Україна, уикенд, коронавирус, протесты, спорт, животные, Київ, природа, история, дизайн, люди, ВМС, Львів, пейзажи, ВСУ, митинги, дети, путешествия, #Євромайдан, военная техника, общество, футбол, живопись, самолеты, город, карантин, соревнования, медицина, Зеленский, Війна, обстрелы, пожары, фотопроект, пляжи, Париж, сборная Украины, праздники, Майдан, Путин, юмор, джаз, архитектура, Верховная Рада, учения, полиция, США, ДСНС, оккупация, Китай, портрет, фотоподборки, марш, Польша