НОВОСТИ ДНЯ: До України прибули перші "ловці" дронів-камікадзе, які захищатимуть енергооб'єкти від ворожих ударів  Як видалити інформацію про себе з Інтернету: Google запустила новий інструмент  В Україні формуються перші у світі ударні роти БПЛА: для чого вони потрібні  Чому потрібно щодня з'їдати по два яблука, а не пити сік: результати дослідження  Чи підніме Путін білий прапор: Пономарьов про можливість переговорів Кремля з Заходом  "Допоможе західним танкам на фронті": Резніков повідомив про серійне виробництво САУ "Богдана"  Повістки від ЖЕКу та оголошення в під’їздах: Жданов пояснив, що з цього законновсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
02.11.2021   Каховка, Херсонська обл., Україна   UNICEF Ukraine

Мобільний шпиталь ДСНС у Каховці

Мобільний шпиталь ДСНС України для хворих на COVID-19 у Каховці, що на Херсонщині вже кілька днів приймає пацієнтів. Наразі там перебуває 56 хворих на коронавірусну хворобу. З них кисневу підтримку отримують 42 госпіталізованих. Більшість пацієнтів (54) не були вакцинованими проти COVID-19.
Розгортання мобільного шпиталю – приклад того, що медична система має межу, коли лікарні вже не спроможні приймати всіх хворих, яким потрібна стаціонарна допомога. Це вимушений крок, який потрібен, щоб врятувати життя та здоров’я наших громадян.
Саме тому Міністерство охорони здоров'я України вкотре закликає записатися на щеплення та захистити себе та близьких від COVID-19.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
марш, Китай, оккупация, учения, пожары, фотопроект, портрет, показы, коронавирус, #Євромайдан, стихийные бедствия, столкновения, Порошенко, пляжи, акции, Киевщина, карантин, мода, дизайн, история, Сергей Смоленцев, военная техника, Зеленский, пандемия, живопись, ВСУ, Львів, путешествия, общество, уикенд, праздники, юмор, НАТО, спорт, суд, фестивали, Александр Зубко, дети, ЗСУ, митинги, самолеты, Одесса, Карпаты, Шахтер, футбол, фотоконкурсы, полиция, Майдан, выставки, люди, терроризм, пейзажи, визиты, технологии, зима, животные, туризм, авиация, фотография, Киев, фотоподборки, политика, церковь, Россия, выборы, политики, Нацгвардия, архитектура, искусство, корабли, война, Путин, тест-драйв, город, Крым, традиции, природа, женщины, культура, Донбасс, солдат, Новый Год, мир, обстрелы, Динамо, музыка, парады, США, экология, ДСНС, Польша, передовая, медицина, Верховная Рада, соревнования, автомобили, Дмитрий Дятлов, протесты, сборная Украины, ВМС