НОВИНИ ДНЯ: Путін відкинув компроміси і відверто погрожує: CNN про те, як і чому Кремль знову зриває переговори  Чого найбільше бояться українці: соціологи назвали топпроблеми наприкінці 2025 року  Встигнути до Різдва: як зупинити метушню і спокійно підготуватись до свята  Путін хоче переконати всіх українців, що їм краще стати частиною РФ — експерт  Як святкували Святвечір наші предки — що з їхніх звичаїв популярне ще й досі  Переговори щодо України просунулися далі, ніж будь-коли, - голова Міноборони Британії  Рік Червоного Вогняного Коня: як прикрасити оселювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.12.2021   Київ, Україна   Радіо Свобода, Уніан

Крижаний дощ у Києві

У столиці України 8 грудня йшов дощ та мокрий сніг, із налипанням мокрого снігу, що призвело до ожеледиці та льодяного дощу. Вночі та вдень у Києві було від -1 до -4 градуси. Це і спричинило крижаний дощ із налипанням на поверхні – атмосферне явище, пов'язане з інтенсивним випаданням дощу, який, досягнувши земної поверхні, відразу замерзає.
У Києві через погіршення погодних умов пасажирський наземний електротранспорт курсує без дотримання розкладу руху, повідомило вдень комунальне підприємство «Київпастранс» у соціальних мережах. Раніше КМДА з посиланням на «Київавтодор» повідомила, що у столиці через рясні дощі і можливе посилення опадів упродовж доби з переходом у мінусові значення температури повітря надвечір, гідрослужби і техніку проти ожеледиці переведено на посилене чергування. За даними столичної влади, «Київавтодор» наразі залучив 131 одиницю спецтехніки (має загалом 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки для прибирання снігу і нанесення протиожеледних засобів).
Дощі та ожеледь накрили також інші області на півночі та центрі України.
«Першочергово протиожеледними засобами обробляють підйоми, спуски, покриття з бруківки, мости й шляхопроводи. Дорожники використовують рідкі хлориди, сіль і піскосоляну суміш», – повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури. Через негоду на Київщині та Житомирщині обмежили рух вантажівок і автобусів – «на час обробки спецтехнікою дорожнього покриття», пояснюють у ДСНС.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
юмор, соревнования, дети, портрет, Киевщина, автомобили, Зеленский, протесты, столкновения, митинги, фотоконкурсы, ДСНС, история, пожары, Дмитрий Дятлов, пляжи, церковь, Россия, Путин, люди, НАТО, учения, пандемия, военная техника, путешествия, визиты, Новый Год, праздники, технологии, мир, ВСУ, Україна, сборная Украины, ВМС, суд, передовая, животные, дизайн, марш, Бахмут, Донбасс, фестивали, карантин, США, туризм, футбол, фотоподборки, мода, терроризм, Киев, выставки, самолеты, оккупация, Динамо, уикенд, Париж, зима, солдат, полиция, политика, выборы, природа, Київ, Польша, Верховная Рада, традиции, культура, искусство, стихийные бедствия, война, экология, медицина, архитектура, Війна, город, Порошенко, #Євромайдан, Шахтер, музыка, Львів, общество, спорт, Сергей Смоленцев, обстрелы, Одесса, ЗСУ, Китай, живопись, авиация, корабли, Нацгвардия, акции, джаз, фотопроект, Александр Зубко, коронавирус, фотография, пейзажи, женщины, Майдан