НОВИНИ ДНЯ: Власні українські Storm Shadow: коли з’являться, куди дістануть у РФ та чому в Кремлі вже панікують   Що нам пророкують зірки: гороскоп на вересень 2026 року  Росія чи Україна: Келлог відверто відповів, хто перемагає у війні  На чотири знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах до кінця літа  Сусід курить на балконі, а дим іде до вас: чи реально оштрафувати порушника  Китайський гороскоп на 25–31 серпня: п’ять знаків відчують переломний вплив Місяця Мавпи  Лобове скло радять протирати оцтом: навіщо це роблятьвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.12.2021   Київ, Україна   Радіо Свобода, Уніан

Крижаний дощ у Києві

У столиці України 8 грудня йшов дощ та мокрий сніг, із налипанням мокрого снігу, що призвело до ожеледиці та льодяного дощу. Вночі та вдень у Києві було від -1 до -4 градуси. Це і спричинило крижаний дощ із налипанням на поверхні – атмосферне явище, пов'язане з інтенсивним випаданням дощу, який, досягнувши земної поверхні, відразу замерзає.
У Києві через погіршення погодних умов пасажирський наземний електротранспорт курсує без дотримання розкладу руху, повідомило вдень комунальне підприємство «Київпастранс» у соціальних мережах. Раніше КМДА з посиланням на «Київавтодор» повідомила, що у столиці через рясні дощі і можливе посилення опадів упродовж доби з переходом у мінусові значення температури повітря надвечір, гідрослужби і техніку проти ожеледиці переведено на посилене чергування. За даними столичної влади, «Київавтодор» наразі залучив 131 одиницю спецтехніки (має загалом 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки для прибирання снігу і нанесення протиожеледних засобів).
Дощі та ожеледь накрили також інші області на півночі та центрі України.
«Першочергово протиожеледними засобами обробляють підйоми, спуски, покриття з бруківки, мости й шляхопроводи. Дорожники використовують рідкі хлориди, сіль і піскосоляну суміш», – повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури. Через негоду на Київщині та Житомирщині обмежили рух вантажівок і автобусів – «на час обробки спецтехнікою дорожнього покриття», пояснюють у ДСНС.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пандемия, праздники, политика, НАТО, карантин, Майдан, Одесса, Львів, учения, пляжи, Париж, Росія, путешествия, выборы, искусство, корабли, архитектура, юмор, Александр Зубко, Польша, пожары, Бахмут, туризм, передовая, церковь, Китай, Нацгвардия, мода, сборная Украины, #Євромайдан, люди, ДСНС, город, Россия, Путин, солдат, спорт, уикенд, самолеты, Дмитрий Дятлов, пейзажи, выставки, дети, живопись, джаз, технологии, женщины, Велика Британія, зима, митинги, животные, военная техника, авиация, Динамо, традиции, Київ, фестивали, Порошенко, Верховная Рада, Киев, Україна, медицина, акции, соревнования, Сергей Смоленцев, фотопроект, Шахтер, мир, коронавирус, музыка, ВСУ, ВМС, протесты, столкновения, терроризм, футбол, фотоконкурсы, природа, Зеленский, война, оккупация, суд, Війна, фотоподборки, фотография, автомобили, стихийные бедствия, Донбасс, марш, полиция, культура, Киевщина, история, общество, Новый Год, США, ЗСУ, обстрелы, портрет, дизайн