НОВИНИ ДНЯ: Україна фінішувала в топ-3 за кількістю виграних медалей на Паралімпіаді-2026  Нового лідера Ірану таємно доправили до Москви, він лікується в резиденції Путіна, - ЗМІ  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 16 березня  Понеділок ще буде теплим, далі "посвіжішає": чого чекати від погоди в Україні 16 березня  На ці знаки Зодіаку чекає доленосний поворот уже ось-ось  Весняна наступальна кампанія росіян вже провалилася, - Зеленський  Зеленський запропонував альтернативу депутатам: або працювати у ВР, або - на фронтвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.01.2022   Київська обл., Україна   ДСНС

На Київщині рятувальники навчали як безпечно занурюватися під час Водохреща

19 січня в Україні відзначатиметься одне із найважливіших релігійних свят — Хрещення Господнє. Традиційно цього дня люди вирушать до водойм, щоб зануритись у крижану воду. Для того, аби уникнути при цьому надзвичайних подій, у кожному регіоні визначені офіційні місця, куди можна прийти та скупатися. Там чергують  рятувальники, водолази ДСНС та медичні працівники. Загалом, на водоймах країни встановлено 840 рятувальних постів із засобами порятунку людей на воді, а на чергуванні перебувають більше 2 тис. 700 рятувальників ДСНС та 510 одиниць техніки.
Напередодні Водохреща, по всій країні фахівці Служби порятунку проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо безпечного перебування на замерзлих річках та озерах. Також, запрошуючи представників ЗМІ для того, щоб охопити усю аудиторію країни, навчали вірян правилам безпечного занурювання та способам порятунку на воді.
Зокрема, 18 січня в акваторії Київського водосховища у м. Вишгород фахівці ДСНС наочно продемонстрували як треба діяти і що використовувати, якщо людина  опинилася у воді не за власним бажанням, а провалилася. Також рятувальники та представники поліції показали як можна врятувати людину за допомогою плавзасобів, зокрема катерів на повітряній подушці.
Представники медичної служби розповіли як підготуватися до купання, які є  протипоказання до занурювання у крижану воду та як безпечно зігрітися у  морозну погоду.
У свою чергу представник духовенства зауважив, що необов'язково ризикувати життям, якщо поблизу немає облаштованих місць для хрещенських занурень - можна набрати навіть ванну. Адже на першому місці має бути безпека.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
общество, Динамо, пожары, животные, терроризм, самолеты, футбол, Верховная Рада, столкновения, праздники, ВСУ, Донбасс, военная техника, авиация, выставки, корабли, Польша, медицина, Новый Год, традиции, женщины, фотоподборки, мода, оккупация, полиция, мир, ЗСУ, Россия, город, Александр Зубко, коронавирус, протесты, путешествия, Львів, Дмитрий Дятлов, передовая, культура, дети, фотоконкурсы, солдат, живопись, выборы, митинги, церковь, пейзажи, Війна, история, карантин, зима, обстрелы, Зеленский, природа, Париж, стихийные бедствия, автомобили, сборная Украины, Порошенко, туризм, джаз, Бахмут, искусство, Сергей Смоленцев, спорт, соревнования, технологии, война, Шахтер, люди, Киев, уикенд, дизайн, портрет, юмор, политика, ВМС, Нацгвардия, #Євромайдан, архитектура, США, Майдан, Киевщина, суд, музыка, ДСНС, пляжи, Путин, НАТО, Київ, Китай, марш, пандемия, учения, фотография, Одесса, фотопроект, экология, Україна, Крым, акции, фестивали