НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
24.01.2022   Київська обл., Україна   Служба безпеки України

СБУ провела антитерористичні навчання в аеропорту: знешкодили «зловмисників», які захопили літак

СБУ провела тактико-спеціальні навчання на базі міжнародного аеропорту «Антонов» у Київській області. Спецпризначенці української спецслужби знешкодили умовних «терористів», які захопили літак з пасажирами та один з авіаційних об’єктів. Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних. У заходах брали участь підрозділи СБУ, поліції, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.
За легендою навчань, умовні «терористи» захопили заручників у літаку та вимагали його приземлення. При цьому, їх «спільники» захопили диспетчерську вежу в аеропорту та висунули умови звільнення «потерпілих».
Після відпрацювання встановленого алгоритму дій, керівники оперативного штабу прийняли рішення про здійснення силової фази. В ході її реалізації, правоохоронці знешкодили «зловмисників» та «звільнили» заручників.
Метою проведення тренувань стало вдосконалення міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та нейтралізації терористичних загроз, у тому числі на стратегічно важливих об’єктах критичної інфраструктури. Навчання проводили співробітники Антитерористичного центру при СБУ у взаємодії з координаційною групою Антитерористичного центру при СБУ у м. Києві та Київській області.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Китай, показы, #Євромайдан, природа, акции, корабли, НАТО, Рождество, медицина, пожары, фотография, церковь, Одесса, дети, Россия, коронавирус, портрет, культура, Путин, политика, тест-драйв, Сергей Смоленцев, Шахтер, АТО, полиция, Донбасс, Киевщина, выставки, Польша, архитектура, пейзажи, мир, футбол, автомобили, праздники, авиация, марш, Динамо, ВСУ, живопись, митинги, Дмитрий Дятлов, протесты, Александр Зубко, Верховная Рада, учения, ДСНС, суд, Порошенко, война, люди, уикенд, животные, Майдан, женщины, дизайн, передовая, Зеленский, экология, ВМС, пандемия, город, военная техника, мода, музыка, технологии, Крым, фотопроект, солдат, фотоконкурсы, искусство, столкновения, путешествия, соревнования, фестивали, Львів, политики, депутаты, самолеты, Нацгвардия, сборная Украины, Карпаты, Киев, парады, зима, юмор, традиции, карантин, пляжи, спорт, история, фотоподборки, стихийные бедствия, Новый Год, общество, ЗСУ, визиты, выборы, туризм, США