НОВИНИ ДНЯ: Після періоду заціпеніння та вигоряння: 5 знаків зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у січні  Закулісся переговорів: Forbes пояснив, чому Буданов розуміє реальні позиції США та РФ  Найпопулярніші імена в Україні 2025 року: як назвати дитину  "Сигнал на вихід для Мадуро": у Трампа пояснили перехоплення танкерів із нафтою Венесуели  Погода в Україні: 23 грудня ще тепло, а далі вдарять морози  Лукашенко будує для Росії унікальний збройовий завод, - ЗМІ  Трамп готує масштабні імміграційні рейди у 2026 році, попри критику, - Reutersвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.01.2022   Київ, Україна   Укрінформ, УНІАН, Національна поліція, Суспільне, Цензор.Нет

SaveФОП: протести підприємців у центрі Києва

25 січня під Верховною Радою зібрався мітинг підприємців з вимогою до парламентарів скасувати закони, які, зокрема, передбачають обов'язкове запровадження касових апаратів та наявність дозвільних документів на товар. За оцінками поліції діалогу під Радою перебувало близько 1000 мітингарів. Через акцію протесту поліція обмежила рух в урядовому кварталі, на двох учасників мітингів склали протоколи. За даними поліції, чоловіки провокували конфлікт у натовпі та не реагували на вимоги правоохоронців припинити протиправні дії.
Мітингувальники, серед іншого, закликають депутатів ВР ухвалити законопроєкти № 5866 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо створення умов для розвитку фізичних осіб-підприємців та підвищення прозорості їхньої діяльності), та 5866-1 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощення ведення господарської діяльності, підвищення її прозорості та створення умов для розвитку малого бізнесу).
Потім учасники акції «SaveФОП» прийшли з-під будівлі Верховної Ради до Офісу Президента України. Мітингарі прийшли під ОП з боку вулиці Лютеранської, але вхід під Офіс Президента був перекритий. Наразі тривають виступи мітингувальників з їхнього автомобіля із гучномовцем, який супроводжував їхню колону на Банкову. Активісти мають намір піти на Хрещатик.
Акції підприємців тривають з минулого року. Зокрема, раніше вони вимагали надати їм можливість працювати в умовах карантину. Рух #SaveФОП — український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Порошенко, зима, путешествия, фотоподборки, ВМС, Россия, культура, животные, Дмитрий Дятлов, дизайн, визиты, Путин, Киевщина, Сергей Смоленцев, #Євромайдан, Киев, НАТО, праздники, Китай, футбол, война, юмор, Львів, фотоконкурсы, Одесса, суд, женщины, традиции, Париж, Александр Зубко, Війна, оккупация, военная техника, авиация, Нацгвардия, мир, Донбасс, ДСНС, США, марш, общество, Київ, Україна, Верховная Рада, фотография, пожары, терроризм, ЗСУ, соревнования, Шахтер, церковь, дети, обстрелы, фотопроект, спорт, столкновения, люди, политика, митинги, пейзажи, выставки, туризм, природа, передовая, портрет, сборная Украины, самолеты, корабли, джаз, пляжи, коронавирус, Майдан, технологии, Бахмут, выборы, Зеленский, живопись, искусство, автомобили, Польша, история, мода, стихийные бедствия, солдат, протесты, Динамо, медицина, архитектура, ВСУ, фестивали, полиция, Крым, пандемия, музыка, город, Новый Год, карантин, уикенд, акции, учения