НОВИНИ ДНЯ: Морги переповнені: в Ірані вбито щонайменше 12 000 протестувальників  Пентагон розкрив таємницю "Гаванського синдрому", є зв'язок з РФ, - CNN  Гороскоп на 14 січня за картами Таро: Левам - не чекати допомоги, Стрільцям - випробування  Чи готуються США до військових дій у Гренландії: в МЗС Німеччини дали відповідь  Гороскоп на 14 січня: Близнюкам - сюрприз, Скорпіонам - не піддаватися емоціям  Білорусь допомагає Росії скеровувати дрони на Україну: це заважає їх збивати  Гороскоп на 14 січня для всіх знаків зодіаку: хто сьогодні зловить хвилю удачівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.01.2022   Київ, Україна   Укрінформ, УНІАН, Національна поліція, Суспільне, Цензор.Нет

SaveФОП: протести підприємців у центрі Києва

25 січня під Верховною Радою зібрався мітинг підприємців з вимогою до парламентарів скасувати закони, які, зокрема, передбачають обов'язкове запровадження касових апаратів та наявність дозвільних документів на товар. За оцінками поліції діалогу під Радою перебувало близько 1000 мітингарів. Через акцію протесту поліція обмежила рух в урядовому кварталі, на двох учасників мітингів склали протоколи. За даними поліції, чоловіки провокували конфлікт у натовпі та не реагували на вимоги правоохоронців припинити протиправні дії.
Мітингувальники, серед іншого, закликають депутатів ВР ухвалити законопроєкти № 5866 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо створення умов для розвитку фізичних осіб-підприємців та підвищення прозорості їхньої діяльності), та 5866-1 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощення ведення господарської діяльності, підвищення її прозорості та створення умов для розвитку малого бізнесу).
Потім учасники акції «SaveФОП» прийшли з-під будівлі Верховної Ради до Офісу Президента України. Мітингарі прийшли під ОП з боку вулиці Лютеранської, але вхід під Офіс Президента був перекритий. Наразі тривають виступи мітингувальників з їхнього автомобіля із гучномовцем, який супроводжував їхню колону на Банкову. Активісти мають намір піти на Хрещатик.
Акції підприємців тривають з минулого року. Зокрема, раніше вони вимагали надати їм можливість працювати в умовах карантину. Рух #SaveФОП — український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
дети, футбол, город, экология, Путин, стихийные бедствия, уикенд, архитектура, Дмитрий Дятлов, НАТО, джаз, мода, военная техника, Шахтер, Париж, Україна, животные, ВСУ, Одесса, политика, ВМС, путешествия, Россия, Львів, музыка, корабли, Александр Зубко, фестивали, зима, Київ, история, карантин, выставки, Війна, учения, живопись, оккупация, авиация, Донбасс, коронавирус, соревнования, сборная Украины, Киев, Польша, природа, искусство, #Євромайдан, ЗСУ, фотопроект, Сергей Смоленцев, спорт, протесты, церковь, столкновения, солдат, Майдан, марш, медицина, передовая, Зеленский, портрет, суд, женщины, самолеты, праздники, пляжи, США, люди, пожары, традиции, пейзажи, автомобили, ДСНС, мир, фотоподборки, Киевщина, Нацгвардия, Верховная Рада, дизайн, акции, общество, полиция, технологии, Бахмут, митинги, Новый Год, война, Китай, туризм, обстрелы, терроризм, пандемия, фотография, Порошенко, юмор, Крым, фотоконкурсы, культура, Динамо, выборы