НОВИНИ ДНЯ: Коли ставити ялинку 2026, щоб у домі були щастя та затишок: експерт назвала найкращі дати  Як декорації на "прямій лінії" Путіна викрили плани РФ щодо України: Sky News проаналізував  США і Європа підготували детальний план гарантій безпеки для України, - Bloomberg  Рішення, яке розлютить Путіна: чи вистачить сміливості у ЄС забрати заморожені мільярди Росії  Гороскоп на 18 грудня за картами Таро: Скорпіонам - різке прозріння, Ракам - уразливість  Танкери з російською нафтою застрягли біля Китаю через спад попиту Індії, - Bloomberg  Гороскоп на 18 грудня: Овнам - злість, Близнюкам - казкова радістьвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.02.2022   Китай   НОК України

Біатлон: наші на Олімпіаді

В олімпійському Пекіні-2022 представники біатлону розіграли медалі в індивідуальній гонці серед жінок, за підсумками якої наші Юлія Джима та Ірина Петренко фінішували на 10-й та 11-й сходинці відповідно. Валентина Семеренко не фінішувала. Наступного дня біатлоністи розіграли медалі в індивідуальній гонці серед чоловіків. Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який фінішував 18-й.
«Вітер був трохи слабкіший, ніж у попередні дні, тому, в принципі, було комфортно бігти. Сезон для мене розпочався не дуже вдало. Я багато хворіла, тому на Олімпійських іграх очікувала від себе гіршого результату, ніж сьогодні. Вважаю, мабуть, на сьогоднішній день це мій максимум», - сказала після гонки Ірина Петренко.
Відзначимо, в індивідуальній гонці Ірина закрила усі 20 мішеней, «чисто» відпрацювавши на стрільбищі. «Задоволена, що вдалося впоратися зі стрільбою. Головне було зробити те, що вмію», - додала біатлоністка.
«Сьогоднішня гонка склалася для мене непогано. Однак ця траса важка для моєї спини. Відчувалася втома. Якщо не враховувати цю проблему, то можу сказати, що на трасі йшов добре. Лижі їхали класно, за що велика вдячність нашим сервісменам й всім команді. Шкода, що на стрільбі були помилки. Я намагався не спішити, добре стріляти, але десь не пощастило», - сказав після гонки Дмитро, додавши, що команда дуже чекає на повернення старшого тренера чоловічої збірної Юрая Санітри, який продовжує знаходитися на ізоляції.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
самолеты, #Євромайдан, карантин, передовая, фестивали, оккупация, Україна, портрет, футбол, сборная Украины, митинги, Россия, пожары, ВСУ, культура, женщины, дети, искусство, Дмитрий Дятлов, Шахтер, дизайн, пляжи, пандемия, Порошенко, Польша, природа, Киев, джаз, путешествия, выставки, медицина, Донбасс, пейзажи, праздники, обстрелы, Одесса, полиция, фотоподборки, уикенд, столкновения, музыка, НАТО, Сергей Смоленцев, люди, Верховная Рада, фотоконкурсы, корабли, Нацгвардия, Київ, соревнования, мир, Карпаты, Велика Британія, стихийные бедствия, Війна, Путин, политика, ДСНС, ЗСУ, Китай, Майдан, традиции, фотопроект, Бахмут, авиация, Новый Год, автомобили, туризм, США, суд, животные, протесты, ВМС, живопись, юмор, церковь, коронавирус, Динамо, Зеленский, марш, Киевщина, общество, выборы, Львів, война, терроризм, спорт, солдат, мода, учения, архитектура, военная техника, акции, зима, Александр Зубко, фотография, Париж, технологии, город, история