НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 5 лютого за картами Таро: Водоліям - конфлікти, Тельцям - нові цілі  Росія битиме по західних військових в Україні після підписання мирного договору: заява Захарової  Після 5 лютого настає біла смуга: 6 знаків китайського гороскопу притягнуть удачу й гроші  У ЗСУ створили нове командування — Сирський  Гороскоп на 5 лютого для всіх знаків зодіаку: день підкине несподівані шанси та приємні зміни  Україна без ГМО: які нові заборони та правила запрацюють для аграріїв у 2026 році  Гороскоп на 5 лютого: Близнюкам - важлива зустріч, Ракам - розчаруваннявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.02.2022   Китай   НОК України

Біатлон: наші на Олімпіаді

В олімпійському Пекіні-2022 представники біатлону розіграли медалі в індивідуальній гонці серед жінок, за підсумками якої наші Юлія Джима та Ірина Петренко фінішували на 10-й та 11-й сходинці відповідно. Валентина Семеренко не фінішувала. Наступного дня біатлоністи розіграли медалі в індивідуальній гонці серед чоловіків. Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який фінішував 18-й.
«Вітер був трохи слабкіший, ніж у попередні дні, тому, в принципі, було комфортно бігти. Сезон для мене розпочався не дуже вдало. Я багато хворіла, тому на Олімпійських іграх очікувала від себе гіршого результату, ніж сьогодні. Вважаю, мабуть, на сьогоднішній день це мій максимум», - сказала після гонки Ірина Петренко.
Відзначимо, в індивідуальній гонці Ірина закрила усі 20 мішеней, «чисто» відпрацювавши на стрільбищі. «Задоволена, що вдалося впоратися зі стрільбою. Головне було зробити те, що вмію», - додала біатлоністка.
«Сьогоднішня гонка склалася для мене непогано. Однак ця траса важка для моєї спини. Відчувалася втома. Якщо не враховувати цю проблему, то можу сказати, що на трасі йшов добре. Лижі їхали класно, за що велика вдячність нашим сервісменам й всім команді. Шкода, що на стрільбі були помилки. Я намагався не спішити, добре стріляти, але десь не пощастило», - сказав після гонки Дмитро, додавши, що команда дуже чекає на повернення старшого тренера чоловічої збірної Юрая Санітри, який продовжує знаходитися на ізоляції.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
путешествия, живопись, передовая, США, церковь, туризм, фотоконкурсы, пляжи, искусство, Новый Год, город, авиация, уикенд, стихийные бедствия, дети, Майдан, митинги, Динамо, Польша, джаз, карантин, природа, протесты, Київ, терроризм, Україна, ВСУ, животные, столкновения, соревнования, ВМС, зима, фотоподборки, Сергей Смоленцев, ДСНС, традиции, самолеты, история, Нацгвардия, общество, Париж, медицина, ЗСУ, футбол, сборная Украины, Львів, спорт, дизайн, пандемия, марш, Александр Зубко, оккупация, Донбасс, выборы, архитектура, Зеленский, война, политика, технологии, акции, Киев, коронавирус, Крым, корабли, полиция, Путин, Одесса, мода, Війна, Верховная Рада, люди, Россия, праздники, культура, выставки, пожары, женщины, фотография, Велика Британія, Дмитрий Дятлов, Порошенко, военная техника, #Євромайдан, музыка, учения, Шахтер, портрет, обстрелы, Китай, юмор, пейзажи, НАТО, автомобили, мир, Киевщина, Бахмут, фотопроект, солдат, фестивали, суд