НОВОСТИ ДНЯ: Українець став дияконом у Вселенському Патріархаті  В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке  Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупи  Якою буде погода в Києві на День Незалежності: попередній прогноз синоптиків  Як війна вплинула на погоду та точність прогнозів: відповідь Укргідрометцентру  Hubble сфотографував кулясте скупчення зірок у сузір'ї Стрільця: яскравий кадр  В Англії виявили військовий корабель США, який розшукували понад 100 роківвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.06.2022   Україна   Міністерство юстиції України

«На лагере»: як живеться російським військовополоненим

Денис Малюська, міністр юстиції: «В установах Державної кримінально-виконавчої служби України для тримання військовополонених утворено 51 дільницю, які розташовані майже в кожному регіоні України, та 1 табір, розташований на заході держави.
Табір для військовополонених охороняється, всередині будівлі утримувані особи можуть вільно пересуватися. Для військовополонених створенні належні побутові умови, організовано медичне забезпечення. Важливо, що утримувані тут особи працюють. Вони не проводять своє буття, просто дивлячись у стелю. Вони займаються деревообробкою та приносять користь для українського суспільства.
У дільницях же, утворених в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, військовополонені тримаються в окремих приміщеннях у виправних колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання, середнього та максимального рівня безпеки, а також у СІЗО, ізольовано від інших засуджених та осіб, взятих під варту.
Умови тримання як у таборі, так і у дільницях для тримання військовополонених, правила поводження з цими особами відповідають їх статусу та базуються на вимогах норм міжнародного гуманітарного права. Адже ми, зокрема і у питанні поводження з військовополоненими, не можемо поводити себе як варвари. Тому що ми – країна цивілізована, ми – частина європейської спільноти».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
депутаты, фотоподборки, Верховная Рада, авиация, суд, карантин, природа, учения, дети, полиция, дизайн, Нацгвардия, музыка, НАТО, зима, архитектура, знаменитости, самолеты, фотография, ВСУ, стихийные бедствия, туризм, Путин, митинги, Новый Год, война, столкновения, Карпаты, обстрелы, политика, #Євромайдан, ВМС, Киевщина, спорт, культура, передовая, Польша, технологии, Киев, акции, церковь, Динамо, история, мода, пейзажи, Порошенко, Донбасс, сборная Украины, ЗСУ, фестивали, пожары, животные, фотопроект, АТО, США, протесты, Александр Зубко, экология, военная техника, ДСНС, искусство, выборы, традиции, юмор, портрет, уикенд, Китай, люди, Одесса, мир, Дмитрий Дятлов, Сергей Смоленцев, футбол, праздники, Львів, город, парады, путешествия, живопись, Майдан, Россия, Шахтер, оккупация, Зеленский, марш, пандемия, показы, визиты, фотоконкурсы, тест-драйв, выставки, соревнования, Крым, автомобили, женщины, солдат, корабли, общество, пляжи, коронавирус