НОВИНИ ДНЯ: Росія готується до війни на виснаження: військовий експерт вказав на ознаки  Путін не піде на мир з Україною до виборів у США 2024 року, - представник Держдепу  Погода на грудень 2023 року: синоптикиня розповіла, чим здивує початок зими  Новорічна ялинка в Києві буде в зелених і білих кольорах: чому спалахнув скандал та до чого тут її продаж з аукціону  Бензин та дизель подешевшали, автогаз подорожчав на 30%: як змінилися ціни на АЗС за місяць  В перший день зими до +13: в Україну знову прийде новий циклон  Суд продовжив митрополиту Павлу "Мерседесу" запобіжний західвсі новини дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.06.2022   Україна   Міністерство юстиції України

«На лагере»: як живеться російським військовополоненим

Денис Малюська, міністр юстиції: «В установах Державної кримінально-виконавчої служби України для тримання військовополонених утворено 51 дільницю, які розташовані майже в кожному регіоні України, та 1 табір, розташований на заході держави.
Табір для військовополонених охороняється, всередині будівлі утримувані особи можуть вільно пересуватися. Для військовополонених створенні належні побутові умови, організовано медичне забезпечення. Важливо, що утримувані тут особи працюють. Вони не проводять своє буття, просто дивлячись у стелю. Вони займаються деревообробкою та приносять користь для українського суспільства.
У дільницях же, утворених в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, військовополонені тримаються в окремих приміщеннях у виправних колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання, середнього та максимального рівня безпеки, а також у СІЗО, ізольовано від інших засуджених та осіб, взятих під варту.
Умови тримання як у таборі, так і у дільницях для тримання військовополонених, правила поводження з цими особами відповідають їх статусу та базуються на вимогах норм міжнародного гуманітарного права. Адже ми, зокрема і у питанні поводження з військовополоненими, не можемо поводити себе як варвари. Тому що ми – країна цивілізована, ми – частина європейської спільноти».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
полиция, самолеты, церковь, Шахтер, военная техника, фотоподборки, обстрелы, суд, люди, Бахмут, фотоконкурсы, юмор, пандемия, мода, Киев, митинги, традиции, животные, Путин, фестивали, столкновения, соревнования, НАТО, сборная Украины, мир, тест-драйв, Польша, парады, женщины, акции, Верховная Рада, показы, война, фотопроект, Одесса, терроризм, ВСУ, искусство, Александр Зубко, дети, Китай, праздники, авиация, Донбасс, марш, солдат, туризм, учения, пляжи, архитектура, Россия, экология, Новый Год, пожары, общество, Динамо, природа, спорт, Киевщина, живопись, корабли, пейзажи, США, медицина, путешествия, уикенд, Порошенко, технологии, портрет, Зеленский, автомобили, визиты, дизайн, Карпаты, Майдан, выставки, ВМС, зима, история, Крым, коронавирус, культура, протесты, оккупация, передовая, футбол, карантин, Сергей Смоленцев, музыка, фотография, стихийные бедствия, ЗСУ, политика, ДСНС, #Євромайдан, Дмитрий Дятлов, город, Львів, Нацгвардия, выборы