НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп на 22–28 червня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Коли та як викопувати цибулю, щоб вона зберігалася до весни: повний посібник городника  Таропрогноз від 22 до 28 червня 2026 року: настає тиждень важливих рішень і внутрішнього пробудження від дрімоти  Чи знали ви, що цього категорично не можна робити з перцем улітку, бо загубите урожай  Гороскоп на 22 червня для всіх знаків зодіаку: кому сьогодні усміхнеться удача  Які квіти на клумбі потрібно терміново обрізати влітку — список  П'ять знаків Зодіаку стануть фаворитами долі на весь тиждень: кому ось-ось пощаститьвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
14.07.2024   США   ТСН, Контракти
5886 Метки:  США.

Ікона стилю Жаклін Кеннеді: елегантні аутфіти першої леді США

Жаклін була однією з найпопулярніших дам свого часу. Дружина президента Джона Кеннеді і перша леді США від 1961 до 1963 року була законодавицею моди і головною героїнею світських хронік.

Жаклін Був'є народилася 28 липня 1929 року в престижному передмісті Нью-Йорка Саутгемптоні в сім'ї брокера Джона Був'є III і Джанет Нортон Лі. Навчалася в Holton-Arms School та і в Школі міс Портер. Потім вивчала французьку літературу в Університеті Джорджа Вашингтона у Вашингтоні.

Після закінчення університету Жаклін стала кореспонденткою щоденної газети The Washington Times-Herald. В ролі кореспондентки цієї газети Жаклін висвітлювала коронацію британської королеви Єлизавети II, яка відбулася 2 червня 1953 року в Вестмінстерському абатстві в Лондоні. Пізніше Жаклін працювала редакторкою у кількох видавництвах.Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Головним дизайнером, який одягав Жаклін був Олег Кассіні. Саме його рук справа - сукні без рукавів (Жаклін любила підкреслювати свої плечі), а також високі рукавички (Жаклін вважала свої руки не дуже красивими і намагалася сховати їх під рукавичками).

Жаклін Кеннеді не була красунею від природи, але завдяки вдало підібраним образам, мала завжди бездоганний вигляд. Наприклад, їй не подобалися широко посаджені очі і квадратне підборіддя, тому фотографувалася Жаклін часто напівбоком, а очі часто ховала під великими чорними сонцезахисними окулярами. Зараз такі любить носити дизайнерка Вікторія Бекхем.

Серед образів Кеннеді можна побачити безліч спідниць-трапецій і коротких жакетів, які чудово підкреслювали її талію, а також прямих суконь без рукавів (все ж таки плечі Жаклін їй дуже подобалися, навіть у відносно закритих сукнях на них часто був розріз як акцент).

Ще однією деталлю її образів були капелюхи, зокрема і капелюшки-таблетки (такі любила носити герцогиня Сассекська).

Особливо гарна Жаклін була в костюмах дуже схожих на костюми від Chanel. Кажуть, президент Кеннеді не схвалював того, щоб його дружина носила речі європейського бренду, тому Олег Кассіні створював для Жаклін костюми, орієнтуючись на модні тенденції Chanel і Dior.

Її стійкість і хоробрість після вбивства її чоловіка і похорону викликали захоплення у всьому світі. Після смерті Джона Кеннеді Жаклін і її діти залишалися в їхніх кімнатах Білого дому протягом двох тижнів, готуючись до від'їзду.

Після другого заміжжя з міл'ярдером Аристотелем Онассісом 1968 року стиль Жаклін теж зазнав змін. Вона почала з'являтися в суспільстві в об'ємних светрах, в хустках Hermes і навіть почала носити напівпрозорі сукні та блузки.

Її другий чоловік помер 1975 року і Жаклін Кеннеді-Онассіс, майже в 46 років, стала вдовою вдруге. Сама Жаклін померла уві сні о 22:15 у четвер, 19 травня 1994 року, за два з половиною місяці до свого 65-го дня народження. У неї була лімфома. Вона була похована поруч з першим чоловіком президентом Кеннеді, їхнім сином Патріком та їхньою мертвонародженою дочкою Арабеллою на Арлінгтонському національному цвинтарі у Віргінії.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
ВМС, автомобили, Київ, город, оккупация, мир, военная техника, учения, передовая, Нацгвардия, фотопроект, Шахтер, фотография, фестивали, корабли, ЗСУ, люди, искусство, пандемия, Новый Год, стихийные бедствия, фотоподборки, мода, общество, Путин, полиция, ВСУ, Россия, терроризм, Росія, животные, Динамо, джаз, музыка, живопись, пожары, выборы, коронавирус, акции, Польша, юмор, пляжи, столкновения, Війна, Сергей Смоленцев, пейзажи, соревнования, Киевщина, дети, архитектура, традиции, НАТО, Одесса, авиация, ДСНС, культура, Майдан, солдат, #Євромайдан, Верховная Рада, Париж, путешествия, праздники, обстрелы, США, история, Львів, война, митинги, Зеленский, туризм, Бахмут, Донбасс, Україна, медицина, уикенд, выставки, протесты, футбол, Киев, политика, Порошенко, суд, технологии, Дмитрий Дятлов, церковь, портрет, природа, Китай, зима, фотоконкурсы, карантин, Велика Британія, самолеты, спорт, Александр Зубко, сборная Украины, женщины, марш, дизайн