НОВИНИ ДНЯ: Самотність у 20+ років: чому ми відчуваємо, що життя мало бути іншим  Вилийте ці відходи під кущі — помідори нікуди буде подіти: виростуть великими та м’ясистими  Отримають те, чого давно чекали: для 4 знаків китайського гороскопа починається світла смуга починаючи з 24 червня  Нагідки — новий суперфуд і головний секрет домашнього догляду  Гороскоп на 24 червня за картами Таро: Левам - спостерігати, Козерогам - зміни  Що таке суглинковий ґрунт і чому його обожнюють рослини  Гороскоп на 24 червня для всіх знаків зодіаку: деякі знаки нарешті отримають шанс усе змінитивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
24.07.2024   Росія, Москва   ТСН, Контракти
3809 Метки:  Москва, Росія.

У Москві підірвали авто з топвійськовим: все, що відомо

В поліції кажуть, що в машині Андрія Торгашова здетонувала вибухівка. Справу кваліфіковано як замах на вбивство.

У Москві 24 липня підірвали у власному авто заступника начальника 89-го радіоцентру військової частини супутникового звʼязку Андрія Торгашова. Повідомляється, що військовий високопосадовець вижив, але йому відірвало ноги.

Вранці 24 липня на півночі Москви вибухнув автомобіль Toyota Land Cruiser, який належить заступнику начальника ПДРЦ в/ч 33790 у Підмосков'ї Андрію Торгашову. В/ч 33790 – це 89 центр супутникового зв'язку збройних сил Росії. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це інформують російські телеграм-канали.

За повідомленнями пабліків, Торгашову відірвало ноги (стопи). Також поранено жінку. За попередніми даними, це дружина військового Майя. Перехожі витягли обох із підірваного авто і надали їм першу допомогу до прибуття "швидкої".

Мешканці будинку, у дворі якого стався вибух, розповіли, що в машині нібито було встановлено газове обладнання.

Згодом у російському МВС повідомили, що причиною вибуху авто Торгашова стала детонація вибухового пристрою, заздалегідь встановленого у машині. Вибухівка спрацювала, коли посадовець сідав до авто.

Весь район біля будинку на вулиці Синявинській, де стався вибух, перекрили. Також не працював громадський транспорт.

За фактом вибуху Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу. Інцидент кваліфікували як замах на вбивство. Слідчі та криміналісти спільно з оперативними службами оглядають місце події, найближчим часом буде призначено низку експертиз, зокрема медичну та вибухотехнічну.

У Мережі поширюють фото й відео з місця вибуху авто Торгашова. Зокрема, зафіксований момент вибуху та розтрощену машину після нього.

До слова, у травні на тимчасово окупованій території України невідомі підірвали авто з російським депутатом з Астрахані Денисом Харитоновим.

Фото з місця вибуху авто Андрія Торгашова / Фото: російські телеграм-канали

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
город, Порошенко, путешествия, фотопроект, Александр Зубко, Новый Год, пандемия, Україна, авиация, спорт, стихийные бедствия, фотоподборки, Війна, Шахтер, Київ, полиция, ВМС, праздники, женщины, НАТО, Китай, уикенд, фестивали, Париж, юмор, ВСУ, искусство, Верховная Рада, фотоконкурсы, история, медицина, мода, Киевщина, столкновения, обстрелы, Майдан, марш, Львів, Россия, технологии, зима, война, Динамо, Сергей Смоленцев, карантин, люди, Бахмут, Путин, портрет, выставки, сборная Украины, пейзажи, пляжи, оккупация, туризм, дизайн, мир, традиции, общество, США, Нацгвардия, музыка, фотография, протесты, политика, Польша, митинги, ЗСУ, Зеленский, передовая, ДСНС, культура, церковь, корабли, соревнования, Росія, Донбасс, военная техника, #Євромайдан, выборы, дети, суд, коронавирус, джаз, Велика Британія, автомобили, акции, учения, Киев, архитектура, самолеты, футбол, пожары, животные, терроризм, живопись, солдат, Дмитрий Дятлов, природа, Одесса