НОВИНИ ДНЯ: Зеленський зізнався, де ховається під час тривог  Люди, народжені в ці дні будь-якого місяця, приречені на фінансовий успіх  Трамп обирає собі наступника: що відомо і хто в фаворитах  Гороскоп на картах Таро на 23 лютого – 1 березня: для кого тиждень стане поворотним  Провал “Києва за 3 дні” став результатом співпраці Буданова з західними спецслужбами, - The Guardian  Рунічний гороскоп на 23 лютого – 1 березня 2026 року: Дівам — результат тижня, Водоліям — новий підхід  "Не тільки території": Зеленський сказав, у чому полягає перемога Українивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
28.09.2024   Украина, Крим   РБК-Україна, Контракти
2712 Метки:  Украина, Крим.

Партизани провели розвідку одного з полігонів росіян у Криму

Партизани розвідали російський полігон "Ангарський" у Криму. Його вдалося розкрити, незважаючи на обережність окупантів.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал партизанського руху "АТЕШ". Про це повідомляють Контракти.UA.

"Агенти зафіксували активні навчання на полігоні 126-ї окремої бригади берегової оборони", - йдеться у повідомленні.

На території полігону, за даними партизанів, виявлено нові оборонні споруди та військова техніка.

"Особовий склад доставляють до точки на в'їзді до села, де їх висаджують, після чого вони продовжують рух пішки, а машини залишаються біля дороги", - зазначають в "АТЕШ".

Ситуація у Криму

Російські війська захопили півострів Крим у 2014 році. Після цього він перетворився на масштабну базу окупантів, яка забезпечує загарбників, які беруть участь у вторгненні РФ.

При цьому Сили оборони України постійно завдають ударів по важливих об'єктах РФ у Криму. Нещодавно партизани провели розвідку в Бахчисарайському районі, де знайшли нові вогневі точки та обладнані оборонні споруди на узбережжі Чорного моря.

Окупанти ставлять огородження вздовж узбережжя, закриваючи прохід до моря. За словами партизанів, окупанти бояться висадки українського десанту, що штовхає їх на залучення якнайбільшої кількості особового складу до зведення фортифікаційних споруд та вогневих точок.

Додамо, що нещодавно РБК-Україна писало про те, що РФ використовує цивільних для облаштування фортифікацій у Криму. Зокрема кількість окупантів, задіяних у роботах у Севастополі, значно зменшилася.

 

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, Динамо, Одесса, Зеленский, Новый Год, люди, пандемия, фестивали, ВМС, Війна, Нацгвардия, столкновения, политика, фотопроект, суд, дизайн, уикенд, ВСУ, медицина, терроризм, сборная Украины, акции, соревнования, самолеты, дети, Порошенко, Китай, юмор, выставки, передовая, выборы, джаз, Київ, оккупация, Киев, портрет, Польша, культура, Крым, военная техника, Россия, пляжи, фотоподборки, обстрелы, Верховная Рада, коронавирус, искусство, авиация, Сергей Смоленцев, живопись, город, экология, марш, Україна, Александр Зубко, стихийные бедствия, карантин, церковь, солдат, митинги, США, мода, фотоконкурсы, война, история, корабли, Бахмут, зима, автомобили, технологии, Дмитрий Дятлов, праздники, природа, туризм, общество, футбол, Париж, Шахтер, фотография, #Євромайдан, архитектура, Львів, традиции, НАТО, путешествия, протесты, животные, Киевщина, Донбасс, ЗСУ, ДСНС, мир, полиция, пожары, Майдан, пейзажи, Путин, музыка, спорт, учения