НОВИНИ ДНЯ: Економіка РФ входить у фазу "дорогих грошей" на тлі війни проти України, - розвідка  Аліменти на дітей 2026 року: як змінився розмір виплат  Учені виявили фрагмент тектонічної плити: він зник із поля зору близько 30 млн років тому  У Києві зменшать вуличне освітлення: що вимикатимуть  На вихідних по всій Україні прогнозують похолодання, у західних областях до -25°  Більшість українців проти поступок Донбасом в обмін на гарантії, - КМІС  Росія допомагає Ірану придушувати протести без прямого втручання, - ЗМІвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

58-й обмін військовополоненими: додому повернулися українці, які були

95 наших людей знову вдома. Серед звільнених - 69 солдатів та сержантів та 26 офіцерів.

Координаційний штаб провів 58-й обмін військовополоненими. Додому повернулися ще 95 захисників України. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у повідомленні у соціальних мережах. 

У результаті роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими за дорученням президента України Володимир Зеленського з ворожого полону сьогодні вдалося звільнити ще 95 українських захисників.

Особливість цього обміну в тому, що додому повертаються чимало українців, які отримали так звані "вироки" судової системи країни-агресорки та були "засуджені": 28 до тривалих термінів, а 20 – до довічного ув’язнення за захист власної землі від агресора.

"Висловлюємо також глибоку вдячність за допомогу та різнобічну підтримку в організації обміну Об’єднаним Арабським Еміратам", - йдеться у повідомленні. 

Серед звільнених з полону сьогодні нацгвардійці, військові моряки, воїни ЗСУ, прикордонники та представники інших підрозділів Сил безпеки та оборони.

Наші хлопці захищали Маріуполь, Донеччину, Луганщину, Київщину, Харківщину, Чернігівщину, Херсонщину.

Серед звільнених - 69 солдатів та сержантів та 26 офіцерів.

Чимало наших звільнених хлопців мають серйозні захворювання та наслідки важких поранень, а також велику втрату ваги через катування та недостатнє харчування.

Це 58-й за ліком обмін, організований Координаційним штабом. У результаті нашої роботи з ворожої неволі визволено вже 3767 людей.

Нагадаємо, що всі родичі та близькі військовополонених або незаконно позбавлених волі цивільних можуть зареєструватися в Особистому кабінеті Координаційного штабу для передачі та отримання всієї необхідної інформації.

Нагадаємо,18 жовтня до України повернули 501 загиблого військового. Їхні тіла після ідентифікації передадуть рідним для поховання.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Україна, Бахмут, митинги, зима, Киевщина, Одесса, протесты, дети, искусство, Париж, общество, Порошенко, #Євромайдан, экология, Донбасс, пейзажи, солдат, Львів, дизайн, война, живопись, корабли, терроризм, история, Киев, пожары, Війна, выборы, город, Путин, обстрелы, передовая, ВМС, праздники, Сергей Смоленцев, Польша, коронавирус, джаз, столкновения, фестивали, ВСУ, путешествия, ДСНС, военная техника, мир, Нацгвардия, ЗСУ, акции, фотография, традиции, суд, Шахтер, авиация, мода, Зеленский, соревнования, Велика Британія, Дмитрий Дятлов, Динамо, уикенд, музыка, портрет, спорт, учения, сборная Украины, футбол, карантин, медицина, оккупация, животные, автомобили, технологии, пляжи, политика, пандемия, Новый Год, Китай, США, юмор, люди, туризм, архитектура, церковь, марш, фотопроект, женщины, культура, полиция, выставки, Россия, самолеты, фотоконкурсы, природа, НАТО, фотоподборки, Майдан, Александр Зубко, Верховная Рада, стихийные бедствия, Київ