НОВИНИ ДНЯ: Дірка в даху більше не проблема: цей спосіб допоможе її залатати за 10 хвилин  Сонце в Діві змінить звичний хід подій для чотирьох знаків: гороскоп з 26 серпня  Звичні кухонні губки відходять у минуле: що використовують замість них  Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Водолії відкриє нові можливості, але змусить змінити плани  Копієчний засіб допоможе вимити раковину на кухні до блиску: простий трюк за 20 хвилин  Гороскоп на 26 серпня за картами Таро: Тельцям – поради, Левам – неприємності  Простий засіб поверне напір душової насадки: як очистити її від вапняного нальотувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.01.2025   в Братиславі   ТСН, Контракти

"Ми не російська ганчірка": у Братиславі тисячі людей вийшли на мітинг проти Фіцо

До акції протесту долучилося близько 4 тисяч жителів словацької столиці.

У п’ятницю, 3 січня, біля будинку уряду Словаччини в Братиславі відбулася багатолюдна демонстрація проти політики чинного прем’єр-міністра Роберта Фіцо, якого засуджують за його зустріч із воєнним злочинцем, президентом РФ Володимиром Путіним у Москві. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє видання Aktuality.

До акції протесту, яку організувала словацька громадська асоціація Mír Ukrajně, долучилося близько 4 тисяч жителів словацької столиці.

“Ми не російська ганчірка”, — заявили промовці на мітингу, який зібрався перед урядовою будівлею.  

Уряд Роберта Фіцо звинувачували в тому, що він хоче віддати Словаччину у сферу впливу Росії. Ба більше, на зібранні лунали заяви про те, що російська “окупація” Словаччини вже почалася.

“Ми — не Росія”, — скандували організатори акції і ці слова підхоплював натовп.

На зібранні також увімкнули сирену, щоб нагадати про повітряні нальоти, з якими стикаються українці після повномасштабного вторгнення Росії у лютому 2022 року.

Прем’єр-міністра Фіцо на час проведення акції у будівлі уряду не було. 

За інформацією видання Dennik N зараз він перебуває у В’єтнамі, де зупинився в п'ятизірковому готелі Capella Hanoi, мабуть, у найрозкішнішому номері під назвою Grand Opera Madam Butterfly. Одна ніч там коштує близько 6 тисяч євро. 

Журналісти словацької газети зателефонували в готель і хотіли зв’язатися з Фіцо, адміністратор зробила це без вагань, але телефон ніхто не взяв.

Нагадаємо, 22 грудня премʼєр Словаччини Роберт Фіцо відвідав Москву, де мав "тривалу розмову" з господарем Кремля Володимиром Путіним після заяви президента України Володимира Зеленського щодо неможливості продовження транзиту російського газу через Україну. Ця зустріч викликала різку негативну реакцію опозиційних політичних сил та громадськості.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
футбол, фестивали, карантин, стихийные бедствия, юмор, дизайн, живопись, дети, обстрелы, пейзажи, Александр Зубко, учения, Україна, джаз, Одесса, путешествия, Майдан, Польша, соревнования, митинги, архитектура, выставки, Шахтер, технологии, Львів, Війна, марш, медицина, общество, Київ, суд, ВСУ, столкновения, война, Велика Британія, полиция, люди, портрет, зима, оккупация, праздники, США, уикенд, Киевщина, мода, город, Порошенко, Китай, авиация, самолеты, Донбасс, Сергей Смоленцев, выборы, искусство, сборная Украины, церковь, Динамо, передовая, Париж, Нацгвардия, Зеленский, военная техника, культура, ЗСУ, туризм, Путин, фотография, мир, Верховная Рада, #Євромайдан, история, солдат, ДСНС, НАТО, традиции, спорт, пожары, животные, коронавирус, музыка, автомобили, пляжи, Россия, протесты, политика, Бахмут, акции, терроризм, фотоподборки, женщины, природа, фотоконкурсы, фотопроект, Новый Год, Росія, Дмитрий Дятлов, Киев, ВМС, пандемия, корабли