НОВИНИ ДНЯ: Експерт з садівництва вказав на найбільшу помилку, яку люди роблять із жоржинами  Грошовий потік відкривається: ці 3 знаки зодіаку можуть зірвати куш на початку червня  Які рослини не можна підживлювати розчином із дріжджів, бо врожаю не буде  Гороскоп на червень за картами Таро: Скорпіонам - ризик і помилки, Левам - знайомства  Як отримати хрусткий та смачний урожай огірків уже за 50 днів  Усі справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору на початку червня  7 кімнатних рослин, які зроблять ваш дім неймовірно ароматнимвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
15.01.2025   Київ, Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка   Олександр Зубко

Офіційна позиція керівництва Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка стосовно заяви Державної аудиторської служби України

Оголошена вона була 14 січня, на прес-конференції для засобів масової інформації, яка відбулася в адміністративному корпусі цієї науково-дослідної установи. Йшлося про те, що земельні ділянки ботанічного саду нікому не передаються і не можуть передаватися. З компанією «КСМ-Девелопментаїни» укладена угода про те, що буде проведено реконструкцію адміністративного корпусу, в якому (під час прес-конференції це було ясно) ведеться поточний ремонт, а також реконструкцію гаражу, гуртожитку, та найголовніше — корпусу №1, однієї з найстаріших споруд, які є на території ботанічного саду. Зараз вона в знаходиться в жахливому стані, оскільки кілька років тому реконструкція вже розпочиналась, і для того з нею було знято дах. Наступні події (епідемія, велика війна) та брак коштів процес зупинили, а будівля продовжує руйнуватись. В ній планувалося розмістити насіннєвий фонд.

За це інвестор мав отримати кілька приміщень в адміністративному корпусі під офіси. Все це є в угоді, але пред’явити її ботсад не має права, аби не порушувати комерційну таємницю. Дивує також науковців відтермінованість заяви Держаудитслужби, оскільки аудит відбувся ще рік тому.

Протягом прес-конференції Наталья Заіменко, директор Національного ботанічного саду, та її заступник, Микола Шумик, розповіли про інші проблеми, що непокоять установу, нагадали про функції, які їй притаманні, відповіли на питання журналістів.

Наступного дня, 15 січня, на Facebook-сторінці Національного ботанічного саду було оприлюднено заяву з уточненями.

Текст та фото — Олександр Зубко

 

 

поточний ремонт в адміністративному корпусі

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
традиции, карантин, зима, пляжи, США, дизайн, оккупация, фотоконкурсы, город, медицина, митинги, НАТО, Киевщина, мир, Китай, Париж, история, ДСНС, военная техника, выборы, коронавирус, музыка, суд, ВМС, Зеленский, Велика Британія, акции, женщины, живопись, выставки, природа, передовая, столкновения, война, самолеты, Майдан, Порошенко, авиация, сборная Украины, спорт, учения, Київ, туризм, марш, #Євромайдан, общество, юмор, ВСУ, Динамо, Карпаты, Верховная Рада, пожары, фестивали, Путин, Війна, джаз, портрет, люди, архитектура, Сергей Смоленцев, фотография, Александр Зубко, культура, футбол, политика, Новый Год, путешествия, солдат, Россия, Бахмут, соревнования, обстрелы, технологии, Киев, Шахтер, протесты, корабли, животные, уикенд, дети, фотоподборки, пандемия, мода, Одесса, терроризм, автомобили, Україна, Нацгвардия, праздники, пейзажи, ЗСУ, искусство, Дмитрий Дятлов, Львів, Польша, церковь, стихийные бедствия, полиция, Донбасс, фотопроект