НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 19 січня  Україну тримає морозний антициклон: прогноз на найближчі дні  Економіка РФ входить у фазу "дорогих грошей" на тлі війни проти України, - розвідка  Аліменти на дітей 2026 року: як змінився розмір виплат  Учені виявили фрагмент тектонічної плити: він зник із поля зору близько 30 млн років тому  У Києві зменшать вуличне освітлення: що вимикатимуть  На вихідних по всій Україні прогнозують похолодання, у західних областях до -25°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
06.04.2025   Україна, Київ   РБК-Україна, Контракти
2321 Метки:  Україна, Київ.

Рятувальники ліквідовують наслідки обстрілу Києва: що відомо

Після ракетного обстрілу Києва 6 квітня рятувальники ліквідували пожежі та руйнування в Дарницькому, Оболонському та Солом'янському районах міста. Надзвичайники показали кадри наслідків обстрілу.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС).Про це повідомляють Контракти.UA.

Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків російського ракетного обстрілу у Дарницькому, Оболонському та Соломʼянському районах столиці.

Оперативні дані по наслідках у Києві

У Дарницькому районі сталася пожежа у нежитловій будівлі за одною адресою, а за іншою - було руйнування будівлі та загоряння трьох поруч припаркованих автомобілів. Займання ліквідовано.

В Оболонському районі сталася пожежа у меблевому цеху з розповсюдженням полум'я на ще одну складську будівлю - за одною адресою, а за іншою - було часткове руйнування 3,4,5 поверхів 5-поверхового бізнес-центру.

У Солом'янському районі було загоряння на відкритій території окремими осередками та займання фасаду складської будівлі. Пожежу вже було ліквідовано.

У Києві - троє постраждалих

"Загалом внаслідок ворожого обстрілу постраждало 3 людини, двоє з яких госпіталізовані", - передали в ДСНС.

Зазначимо, перед тим мер столиці Віталій Кличко інформував у своєму Telegram, що постраждалі - у Дарницькому районі.

"До ліквідації наслідків наразі задіяно 128 вогнеборців та 27 одиниць пожежно-рятувальної техніки", - додали у Службі.

Обстріл Києва 6 квітня

Нагадаємо, російські загарбники у ніч проти 6 квітня атакували Київ, застосовуючи ракети різних типів. Так, росармія вночі запустила для ударів по столиці України крилаті ракети, й у Києві було чути вибухи, тривала робота ППО.

А вже вранці російські загарбники вдарили по столиці України балістикою. Тоді у Києві пролунали кілька потужних вибухів, також велась робота протиповітряної оборони.

Пізніше столична влада розповіла, що на тлі російської ракетної атаки у Києві є постраждали три людини, фіксувалися пожежі у кількох районах.

Також стало відомо, що у Києві в Оболонському районі сталася пожежа та руйнування будівлі внаслідок російської ракетної атаки.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
оккупация, Новый Год, город, Майдан, Одесса, передовая, уикенд, военная техника, искусство, церковь, живопись, Шахтер, традиции, Зеленский, Россия, ВСУ, фотопроект, Верховная Рада, история, визиты, технологии, Киевщина, Польша, дети, война, юмор, фотография, Україна, коронавирус, самолеты, корабли, фестивали, мир, Бахмут, туризм, солдат, путешествия, джаз, фотоподборки, пейзажи, терроризм, женщины, политика, карантин, полиция, автомобили, выставки, Динамо, Путин, животные, мода, фотоконкурсы, люди, акции, митинги, Порошенко, футбол, культура, авиация, праздники, протесты, Александр Зубко, ДСНС, спорт, музыка, пляжи, медицина, Сергей Смоленцев, Киев, Китай, ВМС, архитектура, соревнования, марш, портрет, природа, Дмитрий Дятлов, пандемия, Львів, США, дизайн, суд, #Євромайдан, столкновения, стихийные бедствия, Нацгвардия, Війна, Донбасс, зима, Крым, обстрелы, НАТО, Париж, учения, сборная Украины, пожары, выборы, ЗСУ, Київ, общество