НОВИНИ ДНЯ: Від "війни на виснаження" до асиметричної стратегії: Сирський назвав головні завдання української армії  Скільки років треба відкладати на квартиру в Україні: аналіз по містах  Російський автогігант почав масові звільнення через збитки  Сирський розкрив секрет втрат РФ, які неможливо перекрити мобілізацією  Чи накриє Україну хвиля мігрантів? Демограф дала чітку відповідь  Таропрогноз на 21 травня 2026 року: кому відкриються нові можливості, а кому варто бути обережними  Шість помилок під час обрізання рослин, які можуть зіпсувати ваш садвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

У стилі Кім Чен Ина: КНДР представила новий есмінець із "найпотужнішою зброєю"

У суботу Північна Корея спустила на воду новий "багатоцільовий есмінець". У церемонії взяв участь лідер КНДР Кім Чен Ин.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Так, держЗМІ з посиланням на секретаря правлячої Трудової партії Чо Чон Рена написали, що військовий корабель вагою 5 тисяч тонн було оснащено "найпотужнішою зброєю", його побудували "протягом 400 з гаком днів із використанням наших власних сил і технологій".

Кім у своїй промові на церемонії заявив, що військовий корабель передадуть ВМС і він стане до ладу на початку 2026 року. Також він пригрозив США.

"Якщо США продовжать відновлювати свою політику протестів із застосуванням військової сили, у нас не залишиться іншого вибору, окрім як поновити її у здійсненні стратегічного стримування", - заявив Кім Чен Ин.

Віце-адмірал Пак Кван Соп заявив, що спуск корабля на воду, який відбувся в п'ятницю на військовій суднобудівній верфі в Нампхо, ознаменував нову еру "будівництва флоту в стилі Великого Кім Чен Ина".

ЗМІ пишуть, що представлене судно було віднесено до класу "Чхве Хен", названого на честь антияпонського революційно борця Чхве Хена.

Кім також заявив, що потужні можливості попереджувального нападу є найбільш "переконливим засобом стримування війни", і що масштаби таких атак не мають обмежень.

"Зараз ситуація з безпекою в нашій країні дуже серйозна, - сказав він, пообіцявши побудувати флот для операцій у відкритому морі.

Нагадаємо, минулого місяця Північна Корея вперше здійснила запуск балістичних ракет після приходу президента США Дональда Трампа до влади. Bloomberg писало, що Пхеньян не виявляє жодних ознак відмови від ракетних випробувань.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
искусство, Донбасс, Киевщина, живопись, архитектура, история, Нацгвардия, ЗСУ, фестивали, пейзажи, Путин, юмор, дети, Польша, суд, город, портрет, люди, солдат, сборная Украины, Велика Британія, пандемия, пожары, ВМС, корабли, Россия, обстрелы, Порошенко, Львів, Шахтер, Китай, фотоподборки, Париж, митинги, медицина, общество, праздники, автомобили, Дмитрий Дятлов, война, фотоконкурсы, зима, мода, Зеленский, туризм, передовая, технологии, Александр Зубко, Сергей Смоленцев, церковь, культура, футбол, Майдан, политика, спорт, музыка, оккупация, уикенд, Одесса, природа, мир, животные, выборы, Верховная Рада, авиация, ВСУ, стихийные бедствия, самолеты, Україна, протесты, путешествия, полиция, фотопроект, выставки, Київ, экология, женщины, #Євромайдан, терроризм, пляжи, ДСНС, джаз, Новый Год, коронавирус, учения, карантин, столкновения, НАТО, США, соревнования, Бахмут, дизайн, марш, фотография, Киев, акции, Війна, традиции, военная техника, Динамо