НОВИНИ ДНЯ: Всесвіт кардинально змінить долю цих знаків Зодіаку до кінця липня  Україна знайшла новий ефективний спосіб бити по тилу в РФ, - Business Insider  Зеленський готує заміну Сирському: джерела BBC розкрили деталі про призначення головкома  У Кремлі вигадали нову причину війни проти України  У Москві знайшли мертвим ще одного топменеджера: увагу привернула одна деталь  Вступ до коледжів після 9 та 11 класів: як проходитимуть іспити у 2026 році  В Україні 21 липня дощі та грози, на півдні та сході прогріє до 33°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

У стилі Кім Чен Ина: КНДР представила новий есмінець із "найпотужнішою зброєю"

У суботу Північна Корея спустила на воду новий "багатоцільовий есмінець". У церемонії взяв участь лідер КНДР Кім Чен Ин.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Так, держЗМІ з посиланням на секретаря правлячої Трудової партії Чо Чон Рена написали, що військовий корабель вагою 5 тисяч тонн було оснащено "найпотужнішою зброєю", його побудували "протягом 400 з гаком днів із використанням наших власних сил і технологій".

Кім у своїй промові на церемонії заявив, що військовий корабель передадуть ВМС і він стане до ладу на початку 2026 року. Також він пригрозив США.

"Якщо США продовжать відновлювати свою політику протестів із застосуванням військової сили, у нас не залишиться іншого вибору, окрім як поновити її у здійсненні стратегічного стримування", - заявив Кім Чен Ин.

Віце-адмірал Пак Кван Соп заявив, що спуск корабля на воду, який відбувся в п'ятницю на військовій суднобудівній верфі в Нампхо, ознаменував нову еру "будівництва флоту в стилі Великого Кім Чен Ина".

ЗМІ пишуть, що представлене судно було віднесено до класу "Чхве Хен", названого на честь антияпонського революційно борця Чхве Хена.

Кім також заявив, що потужні можливості попереджувального нападу є найбільш "переконливим засобом стримування війни", і що масштаби таких атак не мають обмежень.

"Зараз ситуація з безпекою в нашій країні дуже серйозна, - сказав він, пообіцявши побудувати флот для операцій у відкритому морі.

Нагадаємо, минулого місяця Північна Корея вперше здійснила запуск балістичних ракет після приходу президента США Дональда Трампа до влади. Bloomberg писало, що Пхеньян не виявляє жодних ознак відмови від ракетних випробувань.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
туризм, фестивали, акции, пандемия, столкновения, Россия, спорт, пожары, авиация, природа, марш, медицина, пляжи, протесты, животные, Донбасс, мир, солдат, Велика Британія, дети, Нацгвардия, передовая, война, НАТО, карантин, дизайн, Україна, Верховная Рада, США, стихийные бедствия, живопись, учения, сборная Украины, самолеты, Китай, традиции, оккупация, Динамо, ВСУ, ЗСУ, Польша, мода, Бахмут, Майдан, автомобили, церковь, Львів, джаз, Дмитрий Дятлов, соревнования, выставки, путешествия, Киевщина, пейзажи, военная техника, коронавирус, фотопроект, юмор, суд, Париж, Новый Год, Росія, технологии, зима, Зеленский, портрет, искусство, женщины, история, уикенд, фотоконкурсы, Одесса, город, Путин, Сергей Смоленцев, митинги, обстрелы, полиция, Шахтер, ВМС, культура, футбол, терроризм, люди, Війна, выборы, Киев, общество, Київ, фотография, фотоподборки, корабли, архитектура, Порошенко, музыка, политика, #Євромайдан, ДСНС, Александр Зубко, праздники