НОВИНИ ДНЯ: Путін відкинув компроміси і відверто погрожує: CNN про те, як і чому Кремль знову зриває переговори  Чого найбільше бояться українці: соціологи назвали топпроблеми наприкінці 2025 року  Встигнути до Різдва: як зупинити метушню і спокійно підготуватись до свята  Путін хоче переконати всіх українців, що їм краще стати частиною РФ — експерт  Як святкували Святвечір наші предки — що з їхніх звичаїв популярне ще й досі  Переговори щодо України просунулися далі, ніж будь-коли, - голова Міноборони Британії  Рік Червоного Вогняного Коня: як прикрасити оселювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
16.06.2025   Україна, Київ   OBOZ.UA, Контракти

Без McDonald's та моста поруч: який вигляд мав Центральний автовокзал Києва у 1960-70-х роках

Центральний автовокзал Києва почав приймати та відправляти пасажирів 64 роки тому. Завдяки старим фото ми можемо дізнатися, який вигляд мав він у перші 10-ліття існування. Пише OBOZ.UA. Про це повідомляють Контракти.UA.

Архівні знімки та історію було опубліковано на сторінці спільноти "Старі фото Києва" у соцмережі Facebook. У наші дні ця будівля та локація виглядають зовсім інакше.

"Центральний автовокзал Києва. Відкритий у 1961 році. Ще пам'ятаємо його таким", – йдеться в повідомленні.

На опублікованих знімках можна побачити, який вигляд мав раніше автовокзал, транспортна розв’язка поруч із ним та його інтер’єр всередині.

Центральний автовокзал "Київ" – головний автовокзал Києва, перебуває в управлінні компанії "Укрпас". Розташований на Деміївській площі, 3, в історичній місцевості Деміївка. Остання реконструкція будівлі відбулась у 2012 році.

Нагадаємо, старі фото дають нам неймовірну можливість заглянути в історію Києва та побачити його з різних ракурсів. Наприклад, як у 1911 році на ринку торгували вуличною їжею.

Харківська площа – перша, яка зустрічає мешканців та гостей Києва, які приїжджають до міста зі сторони Борисполя. Завдяки унікальному знімку ми можемо побачити, який вигляд вона мала у 1970-х роках.

Як повідомляв OBOZ.UA, у самому центрі Києва можна знайти унікальний льох, який збудували у 1713 році для Михайлівського Золотоверхого монастиря. Він не тільки зберігся до наших днів, але й досі виконує свою функцію.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Крым, пляжи, Россия, Львів, самолеты, портрет, коронавирус, учения, фотоконкурсы, Путин, традиции, искусство, сборная Украины, технологии, дети, уикенд, праздники, архитектура, пожары, столкновения, ВСУ, митинги, история, обстрелы, Зеленский, автомобили, живопись, юмор, общество, НАТО, фестивали, выборы, полиция, соревнования, политика, Китай, Майдан, зима, Україна, Динамо, Киевщина, дизайн, акции, Одесса, природа, Новый Год, корабли, церковь, медицина, оккупация, мир, Польша, спорт, терроризм, Київ, стихийные бедствия, музыка, солдат, фотоподборки, Карпаты, женщины, Александр Зубко, карантин, культура, мода, военная техника, ЗСУ, марш, футбол, животные, #Євромайдан, люди, Нацгвардия, Киев, Сергей Смоленцев, Париж, Шахтер, пейзажи, авиация, путешествия, Верховная Рада, Донбасс, город, Війна, Порошенко, фотопроект, туризм, джаз, протесты, США, война, фотография, Бахмут, ДСНС, ВМС, пандемия, выставки, суд, Дмитрий Дятлов, передовая