НОВИНИ ДНЯ: До 15% від вартості товару: "Національний кешбек" нараховуватимуть по-новому • Гороскоп на 17 лютого: Терезам - вибір, Близнюкам - нові пропозиції • Ціни на газ у Європі впали: чи вплине це на платіжки в Україні • До України суне циклон з Балкан: синоптикиня попередила про небезпеку • РФ випустила по Україні рекордну кількість балістики в січні — деталі • "Рюриковичі" замість компромісів: кого Кремль відправив у Женеву домовлятися за Донбас • Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 17 лютоговсі новини дня
27.04.2015
  Киев, Украина
  Дмитрий Дятлов
Метки:  митинги, собаки, защитники животных, догхантеры.
Отношение к животным - один из критериев цивилизованного общества. Европа, в которую так рвется Украина, это не только высокий уровень жизни и комфорт, но и человеческое отношение к тем, кто не может сам за себя постоять. Нельзя и помышлять о создании цивилизованного общества, когда бездомных животных травят и убивают,вместо того что бы решать эту проблему по человечески. 25 апреля у стен главного офиса МВД состоялся митинг небезразличных к этой проблеме людей, а так же их питомцев.
Фоторепортажі
всі Фоторепортажі-
Мадуро у полоні та мрії про Гренландію: Білий дім випустив провокативні валентинки
15.02.2026 506 -
Зеленський відреагував на заборону Гераскевичу змагатися на Олімпіаді в шоломі з фото вбитих росіянами спортсменів
10.02.2026 1537 -
У Національному музеї «Київська картинна галерея» протягом тижня, що минає, відкрилися дві виставки
08.02.2026 2496 -
Україна на церемонії відкриття ХХV зимових Олімпійських ігор у Мілані
07.02.2026 1957 -
У РФ катастрофа на фронті через блокування Starlink: масштабний блекаут, управління військами паралізоване
05.02.2026 1950
-
Дві виставки відкрилися на цьому тижні у Національному музеї Київська картинна галерея
23.11.2025 4843 -
Три виставки проходять в Українському домі
12.12.2025 4824 -
Ukrainian Jazz Prize почав прийом заявок
29.11.2025 4143 -
Удар "Орешніком" по Львову: СБУ показала уламки ракети
Служба безпеки встановила місця падіння уламків балістичної ракети середньої дальності «Орешнік», якою росіяни завдали удару по Львівській області пізно ввечері 8 січня.
09.01.2026 3700 -
Таємні місця київського метро: у Мережі з’явилися рідкісні кадри
Київський метрополітен — це не лише звичні маршрути та освітлені платформи, якими щодня користуються тисячі пасажирів, а й величезна мережа законсервованих об’єктів, службових гілок та технічних лабіринтів. Дослідники міської інфраструктури привідкрили завісу та показали, який вигляд має цей закритий світ, недоступний для сторонніх очей.
06.01.2026 3431






