НОВИНИ ДНЯ: Обрізання абрикоса навесні — як і коли це правильно робити  Погода на 17 березня: де в Україні очікуються дощі і нічний мороз  Для цього немає жодної причини: Трамп заявив, що не готовий оголосити перемогу над Іраном  Трамп розкрив, кого насправді боїться Путін  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 17 березня  Погода в Україні змінюється: де 17 березня буде найхолодніше й куди прийдуть дощі  Трьом знакам Зодіаку казково пощастить найближчим часом: хто ці щасливчикивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.04.2016   Київ, Україна   racenation.com.ua

Гонка Нації - 2016

Більше тисячі відчайдушних спортсменів і  прихильників екстремальних змагань випробували свої сили у вражаючих змаганнях з перешкодами, що відбулись на території мототреку Пирогово цієї суботи. Два різних за дистанцією забіги – ЗАБІГ СИЛИ (5 км +) та ЗАБІГ ВОЛІ (13 км +) – підкоряли справжні фанати екстремального спорту та нестандартних розваг. Було все: круті схили, непередбачувані перешкоди, виснажливий біг, неймовірний азарт і шаленство учасників!  Всі мали змогу випробувати себе на міць, перевірити вправність, силу та кмітливість, побороти страх висоти, глибини і заодно вивалятись з ніг до голови в  багнюці. На фініш учасники прибували стомлені, але щасливі. Адже всі фінішували, ніхто не здався  і не зійшов з дистанції.
Кращий результат серед хлопців на дистанції ЗАБІГ ВОЛІ у категорії ELITE показав Хадико Олександр: «Траса була надзвичайно складною, виснажували підйоми в  гору. Але цього разу я  просто мусив прийти першим! І я зробив це!»– коментує Олександр.
Серед  дівчат перемогу здобула Рибак Сніжана: «Ще один експеримент у моєму житті! ЗАБІГ ВОЛІ – це 13 км бігу по пересічній місцевості, на якій знаходиться 25 складних перешкод. Це дійсно забіг на виживання! Сказати, що було дуже важко – нічого не сказати. Це потрібно прожити самому. Канати, скелі, вогонь, болото, вода, кільця, шини, рукохід, колючка, колоди, кулі, “нереальна” гірська місцевість об’єдналися в справжнісінький екстрим» – ділиться враженнями  Сніжана.
Лідерів традиційно нагороджено кубками «ГОНКИ НАЦІЇ». Також вони матимуть змогу безкоштовно приймати участь в наступних забігах. Всі, без виключення, фінішери отримали медаль та футболки. Наступний забіг від ГОНКИ НАЦІЇ відбудеться  28 травня в м. Харкові

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
терроризм, сборная Украины, Одесса, музыка, митинги, пляжи, соревнования, обстрелы, пейзажи, Верховная Рада, пожары, природа, джаз, Майдан, женщины, самолеты, Польша, дизайн, Путин, живопись, уикенд, военная техника, ЗСУ, животные, НАТО, выборы, Китай, путешествия, люди, мир, акции, карантин, война, #Євромайдан, праздники, город, спорт, Новый Год, культура, Киевщина, авиация, ДСНС, Бахмут, выставки, США, автомобили, фотоконкурсы, коронавирус, Париж, Россия, стихийные бедствия, технологии, солдат, юмор, Сергей Смоленцев, медицина, Александр Зубко, фестивали, Киев, Крым, Дмитрий Дятлов, визиты, столкновения, Зеленский, портрет, оккупация, Війна, Динамо, полиция, дети, история, ВМС, передовая, марш, Київ, пандемия, архитектура, протесты, политика, туризм, Україна, учения, Львів, Порошенко, фотопроект, Нацгвардия, общество, мода, фотоподборки, искусство, фотография, Донбасс, ВСУ, суд, футбол, зима, традиции, церковь, корабли, Шахтер