НОВОСТИ ДНЯ: Велике виселення УПЦ МП з Лаври: частина ченців несподівано перейшла до ПЦУ  Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ МП першим перейшов до ПЦУ: чому це важливо  Знаходити воду на Місяці буде простіше: NASA зробило карту  Путіна викрили у брехні про нові танки для армії Росії: подробиці  Коли саме військкоми можуть вимагати показати документи: спочатку паспорт, потім — повістка  Коли Страсна п'ятниця 2023 року: що можна і заборонено робити цього дня  На Україну насувається небезпечна погода: карта та прогнози синоптиків на 29 березнявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.06.2016   Франція   ukrinform.ua

Eurosatory-2016: одна з найбільших виставок озброєнь відкрилась у Франції

У Франції у виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» біля Парижа відкрилася одна є найбільших міжнародних виставок озброєнь, оборонних та безпекових технологій наземного та повітряного призначення Eurosatory-2016. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.
«Eurosatory проходить у виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» кожні два роки (непарні роки) з 13 по 17 червня. Її учасники представляють найширший асортимент продукції у галузі оборони і безпеки з понад 140 країн світу», - повідомив агентству представник організатора виставки-продажу з французької компанії Coges, яка працює під патронатом міністерства оборони Франції, Патрік Колас.
За його словами, упродовж п'яти днів учасники виставки представлять нові кластери для індивідуального захисту людей та об’єктів, а також озброєння і військову техніку сухопутних військ, засоби ППО, засоби зв'язку, обчислювальну техніку, тренажери і тилове забезпечення, продукцію для гуманітарної допомоги, миротворчих операцій, безпеки і боротьби з тероризмом.
Очікується, що цього року на ювілейній виставці побуває понад 57 тисяч відвідувачів та 214 офіційних делегацій з 94 країн світу. За словами організаторів, свої зразки озброєнь представляють 1,571 тис. компаній. Більше третини серед них (560) становлять французькі виробники. США представляють 139 компаній, Німеччину – 114, Велику Британію – 80, Ізраїль – 51, Італію – 47, Австрію – 40. Широко представлені Туреччина, Південна Корея. Вдруге на виставку приїхала Японія. Росію на Eurosatory-2016 представляє лише п'ять компаній, які через уведені санкції проти РФ за анексію Криму та війні на сході України, привезли до Франці переважно макети та демонстраційні стенди.
Більшість іноземних держав, у т.ч. й Україна представлені на Eurosatory-2016 національними павільйонами - їх тут 36. Вони демонструють більше 600 одиниць військової техніки та оборонного обладнання.
Цього року на Eurosatory-2016 представлено більше 450 нових продуктів. Зокрема, новітні тенденції включають в себе безпілотні технології і обладнання для підтримання правопорядку, безпеки і захисту населення, а також для подолання наслідків надзвичайних ситуацій. Усі зразки розміщено у критих павільйонах загальною площею 94 тис. кв. метрів та на оглядових майданчиках довкола на площі 50 тис. кв. метрів. На особливу увагу заслуговують демонстрація маневрених можливостей бойової та іншої техніки на окремому полігоні Eurosatory.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
авиация, Зеленский, спорт, обстрелы, политика, пляжи, акции, традиции, ДСНС, Китай, Дмитрий Дятлов, Крым, общество, солдат, технологии, живопись, пандемия, Шахтер, архитектура, культура, ЗСУ, стихийные бедствия, Александр Зубко, военная техника, фотопроект, полиция, пейзажи, природа, мода, юмор, Донбасс, Одесса, Россия, Майдан, карантин, сборная Украины, Карпаты, животные, футбол, люди, Новый Год, показы, соревнования, Верховная Рада, Польша, дети, парады, Порошенко, митинги, уикенд, визиты, Сергей Смоленцев, тест-драйв, фотография, автомобили, город, пожары, выборы, передовая, музыка, экология, Рождество, коронавирус, портрет, США, фотоподборки, мир, учения, ВМС, марш, дизайн, война, оккупация, женщины, фотоконкурсы, суд, искусство, туризм, праздники, терроризм, корабли, фестивали, церковь, протесты, зима, столкновения, Киевщина, путешествия, самолеты, Динамо, ВСУ, #Євромайдан, медицина, НАТО, Киев, Львів, Путин, выставки, история, Нацгвардия