НОВИНИ ДНЯ: Після періоду заціпеніння та вигоряння: 5 знаків зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у січні  Закулісся переговорів: Forbes пояснив, чому Буданов розуміє реальні позиції США та РФ  Найпопулярніші імена в Україні 2025 року: як назвати дитину  "Сигнал на вихід для Мадуро": у Трампа пояснили перехоплення танкерів із нафтою Венесуели  Погода в Україні: 23 грудня ще тепло, а далі вдарять морози  Лукашенко будує для Росії унікальний збройовий завод, - ЗМІ  Трамп готує масштабні імміграційні рейди у 2026 році, попри критику, - Reutersвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.11.2016   Харків, Україна   varta.kharkov.ua

Під час «пожежі» на «Укртелекомі» евакуювали 600 людей

30 листопада в Харкові пройшли пожежно-тактичні навчання по гасінню великих пожеж на об’єктах, де одночасно може перебувати багато людей. Навчання відбувалися на базі міжміської телефонно-телеграфної станції Харківської філії ПАТ «Укртелеком». Рятувальники ГУ ДСНС в Харківській області відпрацювали організацію та прийоми тактики гасіння пожеж із застосуванням великої кількості сил та засобів на подібних об’єктах. Зокрема, в "ліквідації надзвичайної ситуації" були задіяні підрозділи пожежно-рятувальної служби, котрі повинні реагувати на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій на даному об’єкті згідно плану залучення сил та засобів. Всього 4 оперативних відділення основного призначення та 3 спеціальних, а також 20 чоловік особового складу. Навчання складались з кількох епізодів: бойове розгортання, організація роботи штабу пожежогасіння, евакуація людей та надання першої медичної допомоги постраждалим.
Згідно тактичного задуму при проведенні монтажних робіт в комутаторній залі на 3-му поверсі виникла пожежа. В даних умовах утворилась небезпека людям в сусідніх приміщеннях, а також в приміщеннях, що знаходяться зверху і знизу. Вогонь та дим розповсюджувались в коридор та верхні поверхи. Враховуючи дані обставини, керівник гасіння пожежі прийняв рішення щодо гасіння пожежі по фронту розвитку та захисту приміщень 2-го та 4-го поверхів. Одночасно з цим була проведена евакуація всього персоналу об’єкту сходовими клітинами. Всього з усіх 9-ти поверхів будівлі було евакуйовано біля 600 чоловік. Співробітники «Укртелекому» також відпрацювали правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
стихийные бедствия, общество, Бахмут, Порошенко, Сергей Смоленцев, ВМС, фотография, медицина, обстрелы, сборная Украины, Париж, протесты, карантин, фестивали, солдат, политика, пейзажи, дети, природа, уикенд, Динамо, зима, Донбасс, люди, самолеты, музыка, корабли, Александр Зубко, джаз, Киевщина, туризм, спорт, город, Верховная Рада, мир, выставки, пандемия, #Євромайдан, коронавирус, визиты, оккупация, живопись, марш, Майдан, НАТО, Дмитрий Дятлов, праздники, Україна, Війна, технологии, передовая, пожары, военная техника, авиация, футбол, Зеленский, архитектура, США, животные, выборы, Одесса, искусство, история, Россия, женщины, церковь, терроризм, дизайн, автомобили, пляжи, ЗСУ, Нацгвардия, фотоконкурсы, акции, Шахтер, юмор, полиция, традиции, столкновения, митинги, Київ, портрет, путешествия, Польша, Львів, Новый Год, фотопроект, Китай, учения, Путин, Крым, культура, суд, мода, фотоподборки, ДСНС, соревнования, война, Киев, ВСУ