НОВОСТИ ДНЯ: Як зливаються галактики: телескоп показав «космічного метелика»  В Україну привезуть меч Петра Сагайдачного - МКІП  Наполеон з незвичним кремом "Дипломат": смачний спосіб, про який ми не знали раніше  Схожі на зореліт: Hubble показав три галактики у сузір'ї Фенікс  Ткаченко: До кремлівської пропаганди потрібно ставитися, як до інформаційної інфекції  Солнечно и прохладно. Синоптики рассказали, какой будет весна в 2022 году  Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС Українивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
09.02.2017   Авдіївка, Донецька обл., Україна   Facebook/ 72 Гвардійська ОМБР

Захисники Авдіївки

Прес-служба 72-ї Гвардійської ОМБР: "Вогненні шість днів в Авдіївці принесли багато сліз - але й виявили справжніх Героїв. Не всі з них отримали державні нагороди, але кожен, хто лишився вірним у ці страшні шість днів, достойний нашої вдячності й подяки.
Подивіться на фото: ось що довелося пережити воїнам України - і ось як вони реагували на це. Ворог гатив по них з усього, що тільки існує; не соромлячись використовував заборонені Мінськом снаряди; випустив по наших Захисниках та по мирному місту кілька сотень ракет з РСЗВ "Град" та "Ураган", більше двох тисяч снарядів і мін 152, 120 калібрів, навіть зафіксовано прильоти калібрів понад 200 мм - але українські воїни лишились незламними, не поступилися ні на міліметр.
Зараз, під час затишшя, бійці лагодять пошкоджене, допомагають цивільним, облаштовують нові позиції. Хистке перемир'я може вибухнути новим загостренням в будь-який момент, тож треба бути готовими до будь-якої підлоти ворога".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
депутаты, оккупация, суд, искусство, пейзажи, марш, война, политика, протесты, медицина, Нацгвардия, фестивали, туризм, традиции, автомобили, выставки, Киев, фотоподборки, Шахтер, выборы, пандемия, юмор, Лига Чемпионов УЕФА, пляжи, ВМС, митинги, фотография, полиция, акции, парады, военная техника, показы, НАТО, технологии, ДСНС, корабли, передовая, Путин, учения, политики, Зеленский, Динамо, столкновения, Верховная Рада, тест-драйв, Китай, ВСУ, зима, АТО, США, Новый Год, фотопроект, Львів, музыка, архитектура, спорт, Майдан, Одесса, путешествия, карантин, сборная Украины, Донбасс, мода, дизайн, стихийные бедствия, церковь, футбол, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, авиация, Россия, #Євромайдан, история, мир, коронавирус, праздники, общество, Рождество, люди, живопись, женщины, культура, Крым, природа, Дмитрий Дятлов, соревнования, город, знаменитости, портрет, Карпаты, ЗСУ, фотоконкурсы, пожары, Порошенко, экология, солдат, дети, самолеты, животные, уикенд